NEO noviteti

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: NEO noviteti

Postaj by nebeski on 5/2/2013, 09:33

[You must be registered and logged in to see this image.]

Maserati 5000 GT Allemano

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by dmj on 5/2/2013, 11:07

Na slici izgleda kao pravi! Shocked

dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 46
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 15/3/2013, 10:56

210 evrići, deco!
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 15/3/2013, 11:01

A tek u ovoj svjetlijoj boji vidimo koliko je zapravo NEO omašio svog preskupog CX-a, u odnosu na odličan 4-5 puta jeftiniji Norev!

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 15/3/2013, 11:29

Facel Vega izgleda bounce. Boja je perfektna.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 15/3/2013, 11:31

Nek se je.u i nek uporo sibaju tolike cene, a kad tad ce dospeci na licitacije i cene 70-80-90€ koliko i vrede

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 15/3/2013, 11:34

vaskrsije je napisao/la:Nek se je.u i nek uporo sibaju tolike cene, a kad tad ce dospeci na licitacije i cene 70-80-90€ koliko i vrede

Puno zaista.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by dmj on 15/3/2013, 15:37

Facel je savršen, jedino ne znam zašto kad su već napravili kombinaciju boja interijera i eksterijera kakvu je imao Ringo Starr na svom primjerku nisu odmah napravili i RHD s britanskim tablicama...

dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 2/2/2014, 23:10

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 2/2/2014, 23:35

nebeski je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

Steta sto ce se videti samo linije i nista vise. . . Mada rado bih ga posedovao. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 33
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by sime-x on 3/2/2014, 00:47

. . . je napisao/la:

Steta sto ce se videti samo linije i nista vise. . . Mada rado bih ga posedovao. . .

dijelim isto mišljenje sa ''...''
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 43
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 3/2/2014, 01:49

Ma nek se nose bre u p.m...... Kidaaaaaa!!!  slini slini slini slini 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 3/2/2014, 07:48

Maserati "isti" ko Rickov  Shocked 

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by sime-x on 29/11/2014, 18:24

oprostio bi mu neotvaranje, ali cijenu od 200€ ne mogu
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 43
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 29/11/2014, 18:28

Imas Pochera za 1000 i on ima sva otvaranja, krov koji se dize is pusta, motor koji radi, a uz malo truda i svetiljke mu mogu raditi Smile Doduse jedini problem je velicina, 1:8 Laughing

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 33
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 29/11/2014, 18:29

sime-x je napisao/la:oprostio bi mu neotvaranje, ali cijenu od 200€ ne mogu

Možda je to zbog spoljnih detalja a i zbag maharadže.
Da li tu ide ona priča da dok su mu ga pravili Rols je umro i u njegovu čast je tražio da RR znaci na njegovm autu budu crni. I ostadoše crni.
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 29/11/2014, 20:16

. . . je napisao/la:Imas Pochera za 1000 i on ima sva otvaranja, krov koji se dize is pusta, motor koji radi, a uz malo truda i svetiljke mu mogu raditi Smile Doduse jedini problem je velicina, 1:8 Laughing
To nije ni skupo, jednom sam u jednoj radnji u D vidio Porsche 935 Jaegermaister u 1:8 mislim da je bio TSM (isti kao onaj njihov u 1:18) i cijena 3990€. Paf sam ostao. Jos mi je ta brojka pred ocima.

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 29/11/2014, 21:30

Strumf je napisao/la:Ma nek se nose bre u p.m...... Kidaaaaaa!!!  slini slini slini slini 

Ovaj na prvu loptu deluje ko kandirana jabuka... cherry

Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by dmj on 30/11/2014, 00:01

Ma dobro, Pocher je ipak neka druga priča, to je za odlikaše...

dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 30/3/2016, 11:38

Neo se nije proslavio, gledam kako su rečili zadnju osovinu, tužno, ipak je to 1:18.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by mali plavi on 30/3/2016, 14:44

Učitelj je napisao/la:Neo se nije proslavio, gledam kako su rečili zadnju osovinu, tužno, ipak je to 1:18.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Moj dojam tog proizvođaća je da su veći kokošari od PMA
mali plavi
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.12.2015
Dob : 42

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 30/3/2016, 14:54

Pomalo se zaboravilo da su upravo oni bili prvi proizvođač resinskih modela koji je nastupio s cijenom nabijenom u nebesa!

NEO je prije svega neozbiljan proizvođač u očima svakog iole ozbiljnijeg štovatelja automobilske industrije, jer kakve gafove znaju raditi to je čudo..

Dabome, dogodi se i u njihovom slučaju da ćorava koka ubode zrno, pa imaju i nekih jako lijepih egzemplara, ali sveukupno refleksno pušem na hladno kad je u pitanju ovaj proizvajalec.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by mali plavi on 30/3/2016, 15:01

nebeski je napisao/la:Pomalo se zaboravilo da su upravo oni bili prvi proizvođač resinskih modela koji je nastupio s cijenom nabijenom u nebesa!

NEO je prije svega neozbiljan proizvođač u očima svakog iole ozbiljnijeg štovatelja automobilske industrije, jer kakve gafove znaju raditi to je čudo..

Dabome, dogodi se i u njihovom slučaju da ćorava koka ubode zrno, pa imaju i nekih jako lijepih egzemplara, ali sveukupno refleksno pušem na hladno kad je u pitanju ovaj proizvajalec.

Apsolutno se slažem...
Zamalo pa nema modela na kojem nešto nisu zabrljali. Kako u 1/18, tako u 1/43, a ni oni mali 1/87 im nisu nešto.
One BMW-e 3200 mi je drago da sam pohvatao kod Merge Left, jer da sam platio punu cijenu, ostavili bi gorak ukus u istima, jednako kao i onaj bajni Spark 2002
mali plavi
Pripravnik
Pripravnik

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 30/3/2016, 15:07

mali plavi je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Pomalo se zaboravilo da su upravo oni bili prvi proizvođač resinskih modela koji je nastupio s cijenom nabijenom u nebesa!

Apsolutno se slažem...
Zamalo pa nema modela na kojem nešto nisu zabrljali.  Kako u 1/18, tako u 1/43, a ni oni mali 1/87 im nisu nešto.
One BMW-e 3200 mi je drago da sam pohvatao kod Merge Left, jer da sam platio punu cijenu, ostavili bi gorak ukus u istima, jednako kao i onaj bajni Spark 2002

Kako se percepcija snažno mijenja kroz protok vremena...ispočetka sam bio fasciniran tim BMW-om 3200 CS, da bih kad sam ga dobio rekao - OK, nije to to u globalu, ali ima nekih finih detalja, da bi mi danas baš ti detalji najviše išli na kurac. Smile

Točno vidiš da si ti bio u globalu fasciniran činjenicoim da ne može nešto što si platio puno biti baš tako loše. Onaj sistem gotovo pa voljnog refleksa. Smile

Kad zaborav padne na cifru, skužiš zapravo da si bio u krivu i da su ti diletanti prodali ciglu. Smile

Ali, i ja se našao govoriti, mene su jedno osam puta prevarili, barem u 1/18. A u 1/43 mnogostruko više puta.  Cool

Ali, mislim da više neće. Čak što više, siguran sam da bez novog pristupa kod mene više neće imati velike šanse.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by mali plavi on 30/3/2016, 15:12

nebeski je napisao/la:

Kako se percepcija snažno mijenja kroz protok vremena...ispočetka sam bio fasciniran tim BMW-om 3200 CS, da bih kad sam ga dobio rekao - OK, nije to to u globalu, ali ima nekih finih detalja, da bi mi danas baš ti detalji najviše išli na kurac. Smile

Točno vidiš da si ti bio u globalu fasciniran činjenicoim da ne može nešto što si platio puno biti baš tako loše. kad zaborav padne na cifru, skužiš zapravo da si bio u krivu i da su ti diletanti prodali ciglu. Smile

Ali, i ja se našao govoriti, mene su jedno osam puta prevarili, barem u 1/18. A u 1/43 mnogostruko više puta. Cool

Ali, mislim da više neće. Čak što više, siguran sam da bez novog pristupa kod mene više neće imati velike šanse.

Na to se svede...
Kažem, srećom pa sam čak neke od njih (nabavio sam oba coupea i quandt cabrio) platio puno manje od pola tadašnje redovne cijene, Punu cijenu ti modeli nisu vrijedili nikad. Kao što i sam kažeš, ima tu dobrih detalja, ali ima i brdo detalja koji su nikako odrađeni. Kao prvo su previsoko nasađeni na prevelike kotače, a kao drugo, previše su čoškasti, a o kvaliteti sklapanja neću... fotojetkani dijelovi vode svoju politiku tj katastrofa drže, a i ostali dijelovi nešto jako vole otpadati.

Na ovo zadnje... kod mene mnogi proizvođaći u globali više nemaju šanse. A buduće kupovine temeljim na sasvim drugačijim osnovama. Bez ikakve žurbe i nakon dobre provjere fotografija pada odluka kupiti ili ne kupiti... Ako me model oduševi, kao recimo Sandman, ne smatram ga preplaćenim, ali ako istresem bilo kakvu cifru za model koji me nešto ne oduševljava (a takvih je nažalost sve više) onda ga smatram preplaćenim.
mali plavi
Pripravnik
Pripravnik

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]