DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEO Noviteti

+8
Nedo
Siniweb
Luckyboy
nebeski
Pero
Učitelj
dmj
02 series
12 posters

Stranica 2 / 18. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by dmj 20/7/2011, 12:38

Super da su ga napravili!
No meni želja ipak ostaje Pilenov model.

dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by 02 series 4/9/2011, 20:14

Nakon sto je WELLY izgubio licencu da ga radi u 1:43, NEO ga uspio u svoj program utrpati...BMW Z4 M Coupe E86.

[You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 21/9/2011, 11:37

Neo nastavlja sa svojom praksom " nema krize " za njih. Najavili su Maserati 5000GTcoupe, Maserati Sebring i Maserati Mexico. Jos uvek ne postoje slike, ali cuo sam da ce biti malo skuplji od ordinarnih road cars. Mozda kao americki modeli, a mozda i nesto skuplje. Uglavnom je ovaj " trojac " Maseratia veoma privlacan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 21/9/2011, 13:45

Milos je napisao/la:Neo nastavlja sa svojom praksom " nema krize " za njih. Najavili su Maserati 5000GTcoupe, Maserati Sebring i Maserati Mexico. Jos uvek ne postoje slike, ali cuo sam da ce biti malo skuplji od ordinarnih road cars. Mozda kao americki modeli, a mozda i nesto skuplje. Uglavnom je ovaj " trojac " Maseratia veoma privlacan.

Ovo je zanimljivo, osobito 5000 GT. Novinski plavi mi nikada nije legao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 21/9/2011, 14:04

Disco Volante je napisao/la:
Milos je napisao/la:Neo nastavlja sa svojom praksom " nema krize " za njih. Najavili su Maserati 5000GTcoupe, Maserati Sebring i Maserati Mexico. Jos uvek ne postoje slike, ali cuo sam da ce biti malo skuplji od ordinarnih road cars. Mozda kao americki modeli, a mozda i nesto skuplje. Uglavnom je ovaj " trojac " Maseratia veoma privlacan.

Ovo je zanimljivo, osobito 5000 GT. Novinski plavi mi nikada nije legao.



Veoma zanimljivo. 5000 GT ce jos biti u pavoj boji. Daleko ce to biti od tog novinskog, nadajmo se. Mexico ce biti u grey, a Sebring takodje u plavoj. Saznao sam da ce cene biti na vrhuncu njihove 1:43 skale, kao Bentley recimo, znaci oko 65-70 eura. To i nije neka informacija, ali eto, ako neko planira da ih kompletira, sto bi bilo pravo zadovoljstvo. Meni su ti Maseratii mnooooogo dobri.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by dmj 21/9/2011, 15:30

Baš sam se pitao...
5000 GT i Sebring još mogu preboljeti, novinski i Politoys su u kolekciji. Plavi.
Ali Mexico?
Jedan od ponajdražih Maseratija mi uopće, a zasad ga uopće nije bilo u skali, osim možda nekih handbuiltova.
Mislim da ću s obzirom na besparicu učiniti isto što i s Minichampsovim Quattroporteom: propuštati i nadati se drugoj boji. Ni jedan ni drugi mi nisu toliko napeti u sivoj.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by nebeski 21/9/2011, 15:57

dmj je napisao/la:Baš sam se pitao...
5000 GT i Sebring još mogu preboljeti, novinski i Politoys su u kolekciji. Plavi.
Ali Mexico?
Jedan od ponajdražih Maseratija mi uopće, a zasad ga uopće nije bilo u skali, osim možda nekih handbuiltova.
Mislim da ću s obzirom na besparicu učiniti isto što i s Minichampsovim Quattroporteom: propuštati i nadati se drugoj boji. Ni jedan ni drugi mi nisu toliko napeti u sivoj.

Uh, već sam na iskušenju.

A, vidiš, ušutio se Minichamps oko tog Quattroportea...nema još drugih boja.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by dmj 21/9/2011, 16:03

Ja bih i QP i Mexico najviše volio u bijelom, pa sa crvenom unutrašnjošću.
Mogu i tamnoplava, pa čak i siva, ali da je crvena unutra, bez tog budoarskog ugođaja nije mi to ono pravo...
S tim da sam jednom vidio test metalik zelenog Mexica s krem kožom, to je isto mljac.
Ali siva izvana, pa uz neku neutralniju boju interijera, to mi ne leži.


Dobro, što se QP tiče, zna se da tu ipak prvo ganjam Politoysov, boja manje bitna.
Ali kod ovog novog i vjernije izrađenog to mi ipak igra veću ulogu.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 21/9/2011, 23:03

dmj je napisao/la:Baš sam se pitao...
5000 GT i Sebring još mogu preboljeti, novinski i Politoys su u kolekciji. Plavi.
Ali Mexico?
Jedan od ponajdražih Maseratija mi uopće, a zasad ga uopće nije bilo u skali, osim možda nekih handbuiltova.
Mislim da ću s obzirom na besparicu učiniti isto što i s Minichampsovim Quattroporteom: propuštati i nadati se drugoj boji. Ni jedan ni drugi mi nisu toliko napeti u sivoj.



Neverovatno, ali doslovce isto misljenje imam oko ovih automobila i njihovih boja, identicno. Neverovatno. Ja vec godinama prizeljkujem Mexico, ako ne i najdrazi Maserati, ne verujem da ce to biti ok. Jedino ukoliko ne bude neka tamnija grey, mozda bude iznenadjenje kao AA Mercedes 600 W100 u tako nekoj Silver-grey, jedna od najlepsih boja za taj automobil koju sam video. Nadajmo se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by nebeski 22/9/2011, 00:20

Milos je napisao/la:
dmj je napisao/la:Baš sam se pitao...
5000 GT i Sebring još mogu preboljeti, novinski i Politoys su u kolekciji. Plavi.
Ali Mexico?
Jedan od ponajdražih Maseratija mi uopće, a zasad ga uopće nije bilo u skali, osim možda nekih handbuiltova.
Mislim da ću s obzirom na besparicu učiniti isto što i s Minichampsovim Quattroporteom: propuštati i nadati se drugoj boji. Ni jedan ni drugi mi nisu toliko napeti u sivoj.



Neverovatno, ali doslovce isto misljenje imam oko ovih automobila i njihovih boja, identicno. Neverovatno. Ja vec godinama prizeljkujem Mexico, ako ne i najdrazi Maserati, ne verujem da ce to biti ok. Jedino ukoliko ne bude neka tamnija grey, mozda bude iznenadjenje kao AA Mercedes 600 W100 u tako nekoj Silver-grey, jedna od najlepsih boja za taj automobil koju sam video. Nadajmo se.

Ono je nekako plavo - srebrna, slažem se - fantazija.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 22/9/2011, 00:33

nebeski je napisao/la:
Milos je napisao/la:



Neverovatno, ali doslovce isto misljenje imam oko ovih automobila i njihovih boja, identicno. Neverovatno. Ja vec godinama prizeljkujem Mexico, ako ne i najdrazi Maserati, ne verujem da ce to biti ok. Jedino ukoliko ne bude neka tamnija grey, mozda bude iznenadjenje kao AA Mercedes 600 W100 u tako nekoj Silver-grey, jedna od najlepsih boja za taj automobil koju sam video. Nadajmo se.

Ono je nekako plavo - srebrna, slažem se - fantazija.



Ono je tako specijalna boja,cista fantazija. Danas, kada vidim neki BMW ili Alfu u nekim varijantama silver, izgledaju kao ofarbani za 370 eur, u odnosu na tu cudnu boju, koja mi nikako ne daje mir. Neverovatno je koliko su se nekada ljudi bavili tim dizajnom i tom estetikom, fascinacija. Kao da su gradili operu ili zidali ozbiljno drzavno zdanje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by nebeski 22/9/2011, 00:36

Milos je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Ono je nekako plavo - srebrna, slažem se - fantazija.



Ono je tako specijalna boja,cista fantazija. Danas, kada vidim neki BMW ili Alfu u nekim varijantama silver, izgledaju kao ofarbani za 370 eur, u odnosu na tu cudnu boju, koja mi nikako ne daje mir. Neverovatno je koliko su se nekada ljudi bavili tim dizajnom i tom estetikom, fascinacija. Kao da su gradili operu ili zidali ozbiljno drzavno zdanje.

I da je nazovemo metalik tirkiznom ne bi pogriješili. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 22/9/2011, 00:41

nebeski je napisao/la:
Milos je napisao/la:



Ono je tako specijalna boja,cista fantazija. Danas, kada vidim neki BMW ili Alfu u nekim varijantama silver, izgledaju kao ofarbani za 370 eur, u odnosu na tu cudnu boju, koja mi nikako ne daje mir. Neverovatno je koliko su se nekada ljudi bavili tim dizajnom i tom estetikom, fascinacija. Kao da su gradili operu ili zidali ozbiljno drzavno zdanje.

I da je nazovemo metalik tirkiznom ne bi pogriješili. Very Happy



Potpuno si u pravu. Mozemo da je nazovemo kako god, ona se jednostavno uklapa u covekov osecaj za estetiku i za lepotu. Stvara zadovoljstvo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by dmj 22/9/2011, 07:59

Milos je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

I da je nazovemo metalik tirkiznom ne bi pogriješili. Very Happy



Potpuno si u pravu. Mozemo da je nazovemo kako god, ona se jednostavno uklapa u covekov osecaj za estetiku i za lepotu. Stvara zadovoljstvo.

To se meni dešava, ponekad, sa starim talijanskim modelima iz šezdesetih ili Pilenima iz sedamdesetih. Zelena Mebetoysovog Mistrala ili plava Politoysovog Sebringa naprosto su savršene i hrane sva moja čula. A plavu Corvette Rondine da i ne spominjem...
Daleko od toga da i tada nije bilo otaljavanja, farbanja petsto modela istom jeftinom žutonarančastom i sličnih gluposti, ali nekada, kada bi se potrudili, uistinu su znali pogoditi. Nekako mi se čini da upravo Neo danas zna imati takve sulude, a pogođene boje, većina drugih proizvođača mnogo su konzervativniji. Iako, nađu se iznimke, čak i u jeftinim novinskim modelima, onaj DeA zeleni 3500 GT izgleda kao tri klase skuplji model, ako baš preduboko ne zagledavaš detalje, samo zbog sjajne tamne metalik zelene na njemu...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 22/9/2011, 12:05

dmj je napisao/la:
Milos je napisao/la:



Potpuno si u pravu. Mozemo da je nazovemo kako god, ona se jednostavno uklapa u covekov osecaj za estetiku i za lepotu. Stvara zadovoljstvo.

To se meni dešava, ponekad, sa starim talijanskim modelima iz šezdesetih ili Pilenima iz sedamdesetih. Zelena Mebetoysovog Mistrala ili plava Politoysovog Sebringa naprosto su savršene i hrane sva moja čula. A plavu Corvette Rondine da i ne spominjem...
Daleko od toga da i tada nije bilo otaljavanja, farbanja petsto modela istom jeftinom žutonarančastom i sličnih gluposti, ali nekada, kada bi se potrudili, uistinu su znali pogoditi. Nekako mi se čini da upravo Neo danas zna imati takve sulude, a pogođene boje, većina drugih proizvođača mnogo su konzervativniji. Iako, nađu se iznimke, čak i u jeftinim novinskim modelima, onaj DeA zeleni 3500 GT izgleda kao tri klase skuplji model, ako baš preduboko ne zagledavaš detalje, samo zbog sjajne tamne metalik zelene na njemu...

Uh, istina, onaj tvoj zeleni Mebetoysov Mistral je prekrasan, mene je tada dopao puno običniji, srebrni. Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by 02 series 14/10/2011, 10:36

SKODA 110R Coupe

[You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by nebeski 14/10/2011, 11:16

Dobar Škodilak
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Nedo 14/10/2011, 11:26

Baš sam jučer sa bratom raspravljao o ovom modelu.
Prića je bila o tatinom prijatelju kojeg ja znam od mog rođenja i koji je imao ovakvu Škodu ,naranđaste boje, od trenutka kada se pojavila na tržištu pa dok je 1992.-e nije netko ,uz još par auta, zapalio . I uvijek sam povezivao ,pa i dan danas, Milenka (tako se zove) i Škodu kupe.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by 02 series 14/10/2011, 11:32

Dobar, dobar, jos samo da je sa ovim radkapama.

[You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by nebeski 14/10/2011, 11:33

Nedo je napisao/la:Baš sam jučer sa bratom raspravljao o ovom modelu.
Prića je bila o tatinom prijatelju kojeg ja znam od mog rođenja i koji je imao ovakvu Škodu ,naranđaste boje, od trenutka kada se pojavila na tržištu pa dok je 1992.-e nije netko ,uz još par auta, zapalio . I uvijek sam povezivao ,pa i dan danas, Milenka (tako se zove) i Škodu kupe.

U nas je jedna bila dugo vremena, uvijek na istom mjestu parkirana, ali vožena. Crvena, koja je, svojstveno za Škodu prešla u bordo kad je matirala. Imala je baš ove ratkape i duple farove, ali odavno je nema. Kraj nje je dugo vremena bio žuti Volvo 66 (Daf), ali nema ni njega više.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by nebeski 14/10/2011, 11:36

Sad je, naravno, pitanje - je li NEO uopće pogodio model? Jednostruki farovi i ratkape kao kod njih išle su skupa. Dupli farovi obično s ovim "a la Fuchs" felgama:

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 14/10/2011, 14:47

Kakva god bila odlicna je ,dok ne docekamo da ABREX napravi nesto novo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 14/10/2011, 19:53

K'o psu mi je žao što nisam uzeo onu plastičnu lani u BG...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 14/10/2011, 19:57

evo ti link ,a mozes kontaktirati kolegu b12cky

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da ti ne bude zao Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Gost 17/10/2011, 15:06

Jedna u mjerilu 1:1



[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NEO Noviteti - Page 2 Empty Re: NEO Noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 18. Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.