NEO Noviteti

Stranica 6 / 18. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: NEO Noviteti

Postaj by Učitelj on 4/4/2012, 15:56

Sve stoji što si rekao, ovog puta cenu na stranu, govorim o renomeu Neo-a.
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by dmj on 4/4/2012, 16:14

Nemam niti jedan njihov model, ali onih nekoliko koje sam imao prilike vidjeti uživo bili su naprosto fantastični.

Tako da kod mene renome imaju, neovisno o promašajima. A ako se netko navuče na njihove modele lakše će im oprostiti i pogreške. Kao što sam ja totalni fan Politoysa i Polistila, pa se točno sjećam, neka eBay aukcija, njihov Rolls-Royce Corniche. Model je fulan skroz, vidi se na slici, a i znam ga iz Dedinih vitrina, ali ja svejedno ne mogu odoliti i izlicitiram ga, jer je, eto, Polistil, a ja volim njihove modele. I sada ga gledam, šaka u oko kraj mnogo boljeg Solida i sjajnog Mebetoysovog coupea... Ali neka mi ga je, ipak je to Polistil...

dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 47
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 4/4/2012, 20:37

Neo zaista ima sjajne modele, vrhunske izrade i vrhunski pogodjene. Dino je to vrlo lepo obrazlozio. Dacu i svoj komentar ili sud na ovu, ipak, dobru firmu. Licno, smatram da je sa njima problem to "stancovanje" modela. Nije slucajno da se pojavljuju, kada su drugi, u problemu. Minichamps, ptice na grani znaju kako stoji sa novitetima, Spark, razni resini i Italian hand madeovi, takodje, ne mogu da se pohvale sa novitetima, Norev, Schuco kaskaju, AA u ludilu sa novitetima u 1:43...... Kako to da se samo njima isplati toliki, ipak agresivan i drzak, upad na trziste. Moj utisak je da, Neo je jednostavno znao, valjda, to da iskoristi i pojavio se sa nenormalnim " stancanjem " veoma retkih i veoma poularnih modela. Jedini problem, je sto firma takve izrade i takve ezoterije, NE SME sebi da dopusti luksuz, potpuno promasenih modela, fijaska. Neo je, mozda, razumeo i da sme, jer im " stancanje " veoma ide od ruke, kao i to da im je to jedino vazno. Licni stav.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 4/4/2012, 20:43

Siniweb je napisao/la:

Nijedan argument ne moze opravdati debakl kao ovaj njihov Opel Senator, pogotovo ako ime je cijena takva, a ne pravi ih neki na pola coravi dedica na tavanu nego ekipa vrhunskih profesionalaca. To mora izgledati daleko bolje od ovog, i da su ga iz govneta pravili.

Naravno, potpuno si u pravu 1000%. Jednostavno mora da izgleda bolje od ovog. Misljenje o kompaniji Neo, sam vec dao u solo postu.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 4/4/2012, 21:48

Milos je napisao/la:

Naravno, potpuno si u pravu 1000%. Jednostavno mora da izgleda bolje od ovog. Misljenje o kompaniji Neo, sam vec dao u solo postu.

Na srecu, oni Neo modeli koji me teoretski zanimaju svi izgledaju kako treba - pricam o Mazdama 323F BA i 323F BG, te o Mazdi 929 Coupe. A da imaju stvarno jako promasenih primjeraka - barem na fotkama (BMW E39 npr) - to stoji 100% i nije ok ta oscilacija.
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 4/4/2012, 22:34

Ja imam samo par komada od njih, i to su zaista odlicni modeli, odlicni. Preporucujem toplo. Secam se odusevljenja, izgledali su, i jesu, bolji od Sparka, precizniji i kvalitetniji, bolje ofarbani, kvalitetniji detalji. I ja na to tako gledam, uzimam samo one koji ulaze u kolekciju, a oni su stvarno dobri, ali je mnoooogo glupa ta oscilacija za firmu koja zna da napravi, zaista perfektan model. Tih par BMWa, kao i ova Opelcina su zaista sramotni, bez obzira sta se tebi ili meni svidja. Jednostavno je besmisleno da Monteverdi 375L ili Buick Riviera izgledaju savrseno, a Opel ili BMW E39 kao neki klinacki neprecizni model.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 4/4/2012, 23:03

Milos je napisao/la:Ja imam samo par komada od njih, i to su zaista odlicni modeli, odlicni. Preporucujem toplo. Secam se odusevljenja, izgledali su, i jesu, bolji od Sparka, precizniji i kvalitetniji, bolje ofarbani, kvalitetniji detalji. I ja na to tako gledam, uzimam samo one koji ulaze u kolekciju, a oni su stvarno dobri, ali je mnoooogo glupa ta oscilacija za firmu koja zna da napravi, zaista perfektan model. Tih par BMWa, kao i ova Opelcina su zaista sramotni, bez obzira sta se tebi ili meni svidja. Jednostavno je besmisleno da Monteverdi 375L ili Buick Riviera izgledaju savrseno, a Opel ili BMW E39 kao neki klinacki neprecizni model.

Sto je najsmjesnije, cak je i klinacki E39 od Cararame, koji ni medju Cararamama ne slovi kao najkvalitetniji uradak, bolje skinut od ove Neo E39. Sad
Siniweb
Forumaš
Forumaš

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 4/4/2012, 23:21

Siniweb je napisao/la:

Sto je najsmjesnije, cak je i klinacki E39 od Cararame, koji ni medju Cararamama ne slovi kao najkvalitetniji uradak, bolje skinut od ove Neo E39. Sad

Nije meni toliko kritican E39 Limuzina, meni je katastrofslan E39 Touring, ista stvar kao kod Senatora, linija zadnjeg dijela pada na dole. Sad cu poslikati oba za usporedbu.

[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 42
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 4/4/2012, 23:50

Brisci totalno amaterski, na Touring-u oznaka 520i a auspuh od dizela, zakrovljen na dole. Da budem iskren model nebi usao u kolekciju da nije facelift.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 5/4/2012, 10:13

Na Touringu stvarno visi dupe.
A znas sto je jos zanimljivije? Na tvojim fotkama izgledaju bolje nego na tvornickim, posebno limuzina.

Siniweb
Forumaš
Forumaš

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 5/4/2012, 16:23

Siniweb je napisao/la:Na Touringu stvarno visi dupe.
A znas sto je jos zanimljivije? Na tvojim fotkama izgledaju bolje nego na tvornickim, posebno limuzina.

Namjerno sam slike vise zasjencio da se vide linije modela a i tesko je na 1:43 i manjim modelima docarati slikom stvarno stanje kao uzivo.

Dobio sam BMW E3 3.0 S, model je odlican i nije toliko promasen kako izgleda na Neovim slikama. Malo vise da su prednji kraj ajkulovski zakosili, kao sto je Schuco odradio, bio bi perfektan model.

02 series
Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 5/4/2012, 17:25

Jel' se ja varam - ili je prednja osovina s kotačima postavljene uširoko u odnosu na stražnju?

Inače, model ima detalja za past na dupe!

Moderator
Moderator

Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 5/4/2012, 18:14

nebeski je napisao/la:Jel' se ja varam - ili je prednja osovina s kotačima postavljene uširoko u odnosu na stražnju?

Inače, model ima detalja za past na dupe!

Prednja i zadnja osovina su jedno milimetar duze pa kotaci pobjegnu lijevo, desno. Ustimavao sam ih prilikom slikanja, ali ne dovljno da bi uteklo tvom oku Laughing

02 series
Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 20/4/2012, 21:06

Ekskluziva za MCW...

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 20/4/2012, 21:19

I taman kad čovjek pomisli da su se uozbiljili..ide fula!

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Pero on 20/4/2012, 21:28

A što je ovo???
Zadnja svijetla
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 71
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Postaj by Nedo on 20/4/2012, 23:28

Netko se našalio. tongue

Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 54
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 20/4/2012, 23:54

FAIL!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 20/4/2012, 23:54

Ali nema veze, limitirano i ekskluzivno je... to je bitno Very Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 21/4/2012, 09:10

mali plavi je napisao/la:Ali nema veze, limitirano i ekskluzivno je... to je bitno Very Happy

Ekskluzivno i neprepoznatljivo, sramota!
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 21/4/2012, 09:44

A vidi kako BMW-u lajsna zadnjeg prozora valovito šeta gore - dolje...

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 21/4/2012, 10:09

nebeski je napisao/la:A vidi kako BMW-u lajsna zadnjeg prozora valovito šeta gore - dolje...

Ja tu spodobu ne bih zvao BMW-om, pogle prednju šoferku, ma sav je nikakav .
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 21/4/2012, 15:52

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 21/4/2012, 17:31

nebeski je napisao/la:Ekskluziva za MCW...

Nemam namjeru braniti Neo, uostalom znate moje misljenje ovog proizvodjaca....ovi E21 trkaci, neizgledaju ocajno kao na slikama. Danas sam ih par detaljno pregledao, nisu odvratni kao sto ih je slika docarala , cak sta vise!

02 series
Moderator
Moderator

Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 22/4/2012, 15:11

Još Neovih amera

Thunderbird Landau 1969, ne izgledaju mu baš najbolje ovi okviri oko prozora

Ford Torino 1972