Welly noviteti

Stranica 4 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Welly noviteti

Postaj by Gost on 7/8/2012, 01:25

vaskrsije je napisao/la:Sranje model, F10M, video ga uzivo i nista posebno, po meni najbolji deo je boja i farbanje, uopste me nije zainteresovao da ga stavim na neku listu zelja,...Verovatno ce biti jednog dana kod mene ali kada ko zna, kad naleti neki ili kada bude na popustu.
Welly opravdava cenom to sto nudi sto se za neke druge i ne moze reci.

Da, ali su i oni malo "namirisali" lovu, pa počeli koketirati sa višim cjenovnim razredom (ona kineska Santana koja je zapravo malo okljaštren Paudijev model), a sad se pojavio i neki novi brend FX models (nemaju web), za koji kolekcionari po stranim forumima tvrde da je upgrade-ani Welly, čiji modeli koštaju preko 100USD, zasad znam za postojanje Lambo Aventadora i nekakve kineske policijske Santane pod tim brendom....

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 7/8/2012, 07:48

Za Welly napredak u odnosu na E90, za BMW dno dna.
Znao sam da firma ide u qrac čim su počeli da ugrađuju držače za čaše, ravni kokpit nepodređen samo vozaču, više mjesta za noge i ostala sranja od featura koja ljubitelju propelera nikad nisu bila bitna odnosno nikad ih nije želio imati Mad
Pajdo mi je nedavno vozio F30 rent-a-car od nekih 100 konja, pa to je bruka i sramota za bmw. E46 nikad nije trebao imati 1.6 motor, a ovo dalje neću ni komentirati. Samo prilagodi se tržištu, po mogućnosti uštedi. Ma *ebem im .....
Postaju Audi polako ali sigurno.

S druge strane bi bilo ok da odhebu Art (ovdje su doduše Kyosho) da se i ovi malo spuste na zemlju.

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/8/2012, 08:29

otvara se bogami a ima i tepihce .......svaka cast wellyju,ako nastave ovako rapidno da napreduju, vidim ja da cemo jednog dana uzdisati nad welijem...
ja nemam predrasude, ako su oni spremni da mi pruze ono sto je do sada Aa ili Kyosho, welcome welly...

https://www.ck-modelcars.de/sites/produkt.php?id=8374&typ=&suche=bmw%201:18&seite=1

@vela, ovo za kokpit podredjen vozacu si skroz u pravu. i meni nedostaje ono kad sednes u bmw da imas osecaj da je ceo svet blago okrenut ka tebi Very Happy Very Happy Very Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 7/8/2012, 08:36

vivanlaw je napisao/la:

@vela, ovo za kokpit podredjen vozacu si skroz u pravu. i meni nedostaje ono kad sednes u bmw da imas osecaj da je ceo svet blago okrenut ka tebi Very Happy Very Happy Very Happy

Jebiga, i meni nedostaje Tito, pa šta ću? Cool

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 7/8/2012, 08:40

Siniweb je napisao/la:

I zasto su u BMWu postali cigani?

Ne kontaš ti to, nisi BMW-Head...ovdje se silna ljubav najednom prelila u jednak intenzitet mržnje! Smile

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/8/2012, 08:48

pa vidis da kao titu ovde dajemo pomen starom BMW-u Very Happy Very Happy Very Happy

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 7/8/2012, 08:51

Očito Kinezi pročitali i proučili Kapital, polako ali sigurno kvantitetom će doći do kvaliteta.
Kako vidim na slikama iz drugog ugla, čak ni hrom ne izgleda loše, sva otvaranja, tepih i podnošljiv kokpit. Uz tu cenu vrlo konkurentan model.
E, da, i meni malo fali Tito kava
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 7/8/2012, 08:58

vivanlaw je napisao/la:pa vidis da kao titu ovde dajemo pomen starom BMW-u Very Happy Very Happy Very Happy

To i kažem. Nema više, nema više, naše birtije..tu je sada jedan, navosno vrlo vrijedan mramorni WC.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Pero on 7/8/2012, 09:26

nebeski je napisao/la:

Ne kontaš ti to, nisi BMW-Head...ovdje se silna ljubav najednom prelila u jednak intenzitet mržnje! Smile

Očito da postoji velika razlika između onih koji su vlasnici BMW i onih koji vole BMW.
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 70
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 7/8/2012, 09:47

Pero je napisao/la:

Očito da postoji velika razlika između onih koji su vlasnici BMW i onih koji vole BMW.

Ne zaboravi one koji su vlasnici Opela, a žele BMW.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/8/2012, 09:49

nebeski je napisao/la:
Pero je napisao/la:

Ne zaboravi one koji su vlasnici Opela, a žele BMW.

A i ti vlasnici Opela, Škoda i sličnog, dok su otplatili kredit banci, dođe im k'o da su kupili BMW....
lol!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 7/8/2012, 11:29

Pero je napisao/la:

Teško je tu generalizirati. Ja sam kupio bmw od jedne babe koja nikad nije pošteno pritisnula taj auto. Ja sam mu zamjenio lamelu koja je loše radila zbog starosti a ne zbog istrošenosti (feroda već poprimila druga svojstva). Malo je reći da je bio ugušen kad je meni došao. Kile nije htio, EGR se začepio par puta itd. Al koka je zato dugim noktima izgrebala svu plastiku oko ručne kočnice, lak kod kvake itd. Njoj je bmw bio samo šminka, modni dodatak. Takve uopće ne smatram pravim ljubiteljima marke

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 7/8/2012, 11:30

mali plavi je napisao/la:

A i ti vlasnici Opela, Škoda i sličnog, dok su otplatili kredit banci, dođe im k'o da su kupili BMW....
lol!

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/8/2012, 13:03

i ja imam tragove laka oko kvake........al iskljucivo na suvozacevim vratima Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
po principu zenu i auto ne pozajmljuj

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Učitelj on 7/8/2012, 14:06

vivanlaw je napisao/la:i ja imam tragove laka oko kvake........al iskljucivo na suvozacevim vratima Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
po principu zenu i auto ne pozajmljuj

Valjda ženu i penkalo, da se ne bi raskrečili.
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Dob : 62
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 7/8/2012, 16:13

nebeski je napisao/la:

Nisam BMW-head... Laughing Laughing Laughing Laughing

Ljubav ili mrznja, generalni problem fanatika.

Mozda onda nisam BMW Head, ali stvar nije u BMW-u, nego u cijeloj privredi.
Svi masovni proizvodjaci rezu troskove gdje god mogu, koriste jefitnije materijale, otpustaju sve sto bi potencijalno moglo biti radnik viska, a cijene dizu na racun raznih bajki koje nam pricaju njihovi marketing odjeli. Sto sam time zelio reci je da mozemo srat po BMWu isto kao i po Alfi, Citroenu ili Mazdi, svi ama bas svi se orijentiraju samo na profit. Money makes the world go round.

Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 7/8/2012, 16:22

Vela je napisao/la:Za Welly napredak u odnosu na E90, za BMW dno dna.
Znao sam da firma ide u qrac čim su počeli da ugrađuju držače za čaše, ravni kokpit nepodređen samo vozaču, više mjesta za noge i ostala sranja od featura koja ljubitelju propelera nikad nisu bila bitna odnosno nikad ih nije želio imati Mad
Pajdo mi je nedavno vozio F30 rent-a-car od nekih 100 konja, pa to je bruka i sramota za bmw. E46 nikad nije trebao imati 1.6 motor, a ovo dalje neću ni komentirati. Samo prilagodi se tržištu, po mogućnosti uštedi. Ma *ebem im .....
Postaju Audi polako ali sigurno.

S druge strane bi bilo ok da odhebu Art (ovdje su doduše Kyosho) da se i ovi malo spuste na zemlju.

Moj E46 ima 1,9l i 105 konja, ja sasvim zadovoljan. Cak mi poslije tankanja ostane i love za hranu, za razliku od 6-cilindrasa. Rolling Eyes

Siniweb
Forumaš
Forumaš

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 7/8/2012, 16:31

Siniweb je napisao/la: Money makes the world go round.

Monkeys and Donkeys makes money go round!

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 7/8/2012, 16:36

Siniweb je napisao/la:

Moj E46 ima 1,9l i 105 konja, ja sasvim zadovoljan. Cak mi poslije tankanja ostane i love za hranu, za razliku od 6-cilindrasa. Rolling Eyes

Uvijek se rado sjetim jednog lika s kojim sam sjedio i koji se pohvalio "Kupio sam Audi Q7, al' nisam htio benzinca, obavezno sam išao na dizela, zbog potrošnje". Kad sam ga pitao je l' to on kupio Q7 da bi štedio par maraka po danu i ako je zbilja tako da ja u životu nisam čuo za gluplju kupnju auta, nastala je frka za stolom.

No, hoću reći sljedeće, nekako mi je logično da 'ko ima za BMW-a, makar i polovnog, ima i za hranu. I da, ako ima dizela, od razlike na gorivu eventualno kupuje autiće ili slične za opstanak vrste nebitne stvari. Wink

Kad se kupi Opel Astra, a sanja BMW Trica, e onda je već povuci - potegni za hranu.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by 02 series on 7/8/2012, 23:08

Ne, dealerskog je odradio Norev, a M verziju Paragon, sad je izašla i varijanta za široke mase by Welly.
Novu 3 kao i 1 seriju još nitko nije napravio, ali sudeći po BMW-ovom srozavanju kvalitete svojih dealerskih modela (koji zbog toga nisu ništa jeftiniji), nekako me nebi čudilo da u budućnosti opet gledamo Maistove ili Welly BMW dealerske modele... To mi je vrlo slično onoj priči o FX models...

Slabo mi nesto pratis BMW novitete, davno sam kacio najavu za novu trojku F30.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]

02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 7/8/2012, 23:10

02 series je napisao/la:

Ne, dealerskog je odradio Norev, a M verziju Paragon, sad je izašla i varijanta za široke mase by Welly.
Novu 3 kao i 1 seriju još nitko nije napravio, ali sudeći po BMW-ovom srozavanju kvalitete svojih dealerskih modela (koji zbog toga nisu ništa jeftiniji), nekako me nebi čudilo da u budućnosti opet gledamo Maistove ili Welly BMW dealerske modele... To mi je vrlo slično onoj priči o FX models...

Slabo mi nesto pratis BMW novitete, davno sam kacio najavu za novu trojku F30.

http://www.diecast18.net/t498p200-model-icons-paragon-noviteti

Pa da budem iskren... zapravo jako slabo pratim forum, prisutan sam, ali pola toga ni ne pročitam.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 7/8/2012, 23:21

Vela je napisao/la:

Teško je tu generalizirati. Ja sam kupio bmw od jedne babe koja nikad nije pošteno pritisnula taj auto. Ja sam mu zamjenio lamelu koja je loše radila zbog starosti a ne zbog istrošenosti (feroda već poprimila druga svojstva). Malo je reći da je bio ugušen kad je meni došao. Kile nije htio, EGR se začepio par puta itd. Al koka je zato dugim noktima izgrebala svu plastiku oko ručne kočnice, lak kod kvake itd. Njoj je bmw bio samo šminka, modni dodatak. Takve uopće ne smatram pravim ljubiteljima marke

Znaci, ako se BMW ne nagazi do daske, bolje ga nemati? Shocked
Siniweb
Forumaš
Forumaš

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 7/8/2012, 23:31

Siniweb je napisao/la:

Znaci, ako se BMW ne nagazi do daske, bolje ga nemati? Shocked

Nešto kao F1 bolid. Mene, zapravo, nekad čudi zašto BMW radi auta s četiri sjedala, krovom i prtljažnikom...

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 8/8/2012, 00:10

nebeski je napisao/la:
No, hoću reći sljedeće, nekako mi je logično da 'ko ima za BMW-a, makar i polovnog, ima i za hranu. I da, ako ima dizela, od razlike na gorivu eventualno kupuje autiće ili slične za opstanak vrste nebitne stvari. Wink

Kad se kupi Opel Astra, a sanja BMW Trica, e onda je već povuci - potegni za hranu.

Vozio sam i "slabe" i "jake" Bembure, i sve sto mogu reci je da mi nikakav metak od 200-300 konja nije potreban za bilo koji segment svakodnevnog kretanja u prometu.

A financijske mogucnosti su razlicite od zemlje do zemlje. Ovdje slabo ima likova koji kuci zive od vode i zraka, a na parkingu pred zgradom stoji BMW 5-ica da se pokaze - osim ako su nase gore list. Znam pricu o jednom nasem momku ovdje koji je osnovao firmu za krecenje zidova i cak dobio nekakve kredite i subvenciju od drzave za mlade poduzetnike, da si od toga izfinancira prve korake, tj. kupi alat, kombi za transport materijala itd. Od te love je na kraju pala crna BMW E60 sa kromiranim felgetinama od 20" i nekoliko rundi pive za ekipu u omiljenoj prcvarnici. Kako je brzo firmu otvorio tako brzo ju je i likvidirao i povrh svega zavrsio na ulici jer mu nije ostalo bas nista.

Siniweb
Forumaš
Forumaš

[Vrh] Go down

Postaj by Siniweb on 8/8/2012, 00:11

nebeski je napisao/la:

Nešto kao F1 bolid. Mene, zapravo, nekad čudi zašto BMW radi auta s četiri sjedala, krovom i prtljažnikom...

To su price za Petrolheade i BMW-Heade, ne kuzim ti ja to... Laughing
Siniweb
Forumaš
Forumaš

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]