DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welly noviteti

+13
red head
sime-x
Pero
Učitelj
dmj
b12cky
Siniweb
Luckyboy
Keza
02 series
nebeski
cordoba
Nedo
17 posters

Stranica 5 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by 02 series 26/10/2012, 21:10

Jeben Welly, svima ulijece kao Hadjialagic....ovaj put Paragonu.


[You must be registered and logged in to see this link.]

02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Gost 26/10/2012, 21:13

02 series je napisao/la:Jeben Welly, svima ulijece kao Hadjialagic....ovaj put Paragonu.


[You must be registered and logged in to see this link.]


Neka, nisu ti Welly uopće loši, Paragon jest bolji, ali za istu cijenu kao i Kyo, nije bolji toliko koliko su bili Kyoshovi u odnosu na Welly.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by 02 series 26/10/2012, 21:30

mali plavi je napisao/la:

Neka, nisu ti Welly uopće loši, Paragon jest bolji, ali za istu cijenu kao i Kyo, nije bolji toliko koliko su bili Kyoshovi u odnosu na Welly.

Nije ni Welly nesto puno jeftiniji, i ovaj ce biti 55-60 eura kao i petica F10
02 series
02 series
Moderator
Moderator

Član od : 05.12.2010
Dob : 48
Grad Düsseldorf

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by cordoba 31/10/2012, 21:18

Vidim i Welly ide sa Golf 1 GTI, [You must be registered and logged in to see this link.]
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by b12cky 31/10/2012, 21:31

Lepo, lepo......
Vidim i 911RS je u pripremi.
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Gost 31/10/2012, 22:35

cordoba je napisao/la:Vidim i Welly ide sa Golf 1 GTI, [You must be registered and logged in to see this link.]

Vjerojatno još kupljenih i dorađenih tuđih kalupa, Golf od Solida/Norev, a 911 je vjerojatno onaj stari Joef/UH kalup koji sam po sebi nije uopće loš, sa boljim detaljima mogao bi biti bomba za tu lovu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Gost 31/10/2012, 22:39

02 series je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:

Neka, nisu ti Welly uopće loši, Paragon jest bolji, ali za istu cijenu kao i Kyo, nije bolji toliko koliko su bili Kyoshovi u odnosu na Welly.

Nije ni Welly nesto puno jeftiniji, i ovaj ce biti 55-60 eura kao i petica F10

Zaboravio sam ovo komentirati...
Ovisi pod kojim će ih brendom prodavati, kao Welly, Welly Platinum ili kao FX ili kao GTAutos... Ova dva potonja su samo malo dorađeni redovni Welly modeli koji odmah koštaju duplo više.
A što se tiće BMW-a, Jadi Paragona i Welly-ja, nebi me uopće čudilo da kroz neko vrijeme počnu izlaziti BMW dealer modeli made by Welly.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Gost 1/11/2012, 00:12

Strasna buducnost nas ocekuje ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Luckyboy 1/11/2012, 07:22

Kako koga
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Gost 1/11/2012, 10:13

Sto i Welly jednog dana ne bi presao u vislju ligu. Nis njihovi modeli toliko ni losi, da se sve srediti, kako se kyosho srozao tako se Welly moze uzdici. Sve je moguce.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 1/11/2012, 10:43

vaskrsije je napisao/la:Sto i Welly jednog dana ne bi presao u vislju ligu. Nis njihovi modeli toliko ni losi, da se sve srediti, kako se kyosho srozao tako se Welly moze uzdici. Sve je moguce.

Ne treba Welly puno da skoči u viši razred.
Okreću puno love i sa ovim razredom.Pitanje je kako bi kolekcionari dočekali Welly u višem razredu.Gledali bi mu vjerovatno svaku sitnicu.Ovako lupaju pare i ne boli ih glava.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by cordoba 1/11/2012, 10:50

Pero je napisao/la:

Ne treba Welly puno da skoči u viši razred.
Okreću puno love i sa ovim razredom.Pitanje je kako bi kolekcionari dočekali Welly u višem razredu.Gledali bi mu vjerovatno svaku sitnicu.Ovako lupaju pare i ne boli ih glava.
Pa da, tako je.
Znas da i ti ponekad kazes nesto pametno.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 1/11/2012, 10:59

cordoba je napisao/la:
Pa da, tako je.
Znas da i ti ponekad kazes nesto pametno.
Dragi Bogec daj mi para za avionsku kartu do Skopja pa da ga povučem za uho. kapa
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 1/11/2012, 11:00

Vidim da je Welly počeo raditi i par poljaka u 1:43,ali koliko vidim lošiji su od novinskih.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Gost 1/11/2012, 11:19

isti slucaj recimo kao sa Skodom. Auto je skoro skroz u kvalitetu sa VW-om, u principu jedino znak ostao ali jos uvek mnogi ljudi imaju predrasude. Bas nedavno bila emisa 5. gear i lik uzeo novog Superb-a u full opremi, plava metalik boja, krem kozni enterijer, zaista napucana opremom i maskirao svaki znak i svaku oznaku na autu.
Izasao na ulicu parkirao se u centar grada i zasutavljao ljude da ih pita sta misle o ovom autu, da sednu da vide opremu, da mu kazu sta misle ciji je ovo novi model,....Mnogi su rekli BMW, Audi, Renault, dosta njih reklo novi Passat...ali bas niko Skoda. Potom je usledilo pitanje dal bi imali ovaj auto i skoro svi rekli da.
E onda im je otkrio da je ovo novi model Skode. Dosta njih je promenilo misljenje i reklo da ipak ne bi ovaj auto i pored toga sto im je saopstio cenu sa svom tom opremom koja je bila vrlo primamljiva. Klasican predrasud i averzija na ime Skoda
Ako mene zadovolji kvalitet-cena briga me dal je to AA ili Welly, gledam da me sto manje bezobrazno oderu sto sve vise proizvodjaca, prvenstveno AA i PMA rade.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by cordoba 1/11/2012, 11:41

vaskrsije je napisao/la:isti slucaj recimo kao sa Skodom. Auto je skoro skroz u kvalitetu sa VW-om, u principu jedino znak ostao ali jos uvek mnogi ljudi imaju predrasude. Bas nedavno bila emisa 5. gear i lik uzeo novog Superb-a u full opremi, plava metalik boja, krem kozni enterijer, zaista napucana opremom i maskirao svaki znak i svaku oznaku na autu.
Izasao na ulicu parkirao se u centar grada i zasutavljao ljude da ih pita sta misle o ovom autu, da sednu da vide opremu, da mu kazu sta misle ciji je ovo novi model,....Mnogi su rekli BMW, Audi, Renault, dosta njih reklo novi Passat...ali bas niko Skoda. Potom je usledilo pitanje dal bi imali ovaj auto i skoro svi rekli da.
E onda im je otkrio da je ovo novi model Skode. Dosta njih je promenilo misljenje i reklo da ipak ne bi ovaj auto i pored toga sto im je saopstio cenu sa svom tom opremom koja je bila vrlo primamljiva. Klasican predrasud i averzija na ime Skoda
Ako mene zadovolji kvalitet-cena briga me dal je to AA ili Welly, gledam da me sto manje bezobrazno oderu sto sve vise proizvodjaca, prvenstveno AA i PMA rade.
E svaka cast, ovo se zove razmisljanje svojom glavom, a ne tudzom.
Moj brat ima sluzbenu Skodu Octavia 2.0 TDI od 140 ks, 2009 godiste. U vise navrata sam bio s njim na put i imao prilike da je dobro analiziram, upoznam i vozim. Iskreno, ja sam odusevljen tim autom u svakom pogledu, znaci od komocije, gepek od 500 i nesto litara i peta vrata sto omogucuje maksimalno iskoristavanje tog gepeka(jer kod mene u Cordobi je gepek 485 litara, ali je otvor mali, tako da imam problema kod gabaritnijih stvari), o opremi da i nepricam, voznja fenomenalna, a motor je zmaj, kad vozis u 6-u brzinu dovoljno je samo nagaziti papucicu gasa i odmah 'poleti'. S obzirom na to da ce brat na leto iduce godine uzimati novi sluzbeni auto, ja ozbiljno razmisljam da uzmem Skodu koja trenutno ima 80000 km.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by cordoba 1/11/2012, 11:44

Pero je napisao/la:
Dragi Bogec daj mi para za avionsku kartu do Skopja pa da ga povučem za uho. kapa
Imas ti pare za kartu al ne da ti se, radije bi ih spiskao na istocnjake.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 1/11/2012, 11:46

Tu je Vaso u pravu.
Dok je Škoda bila sam češka,jeftina uvozila se na veliko i niko joj nije gledao u zube.Tako bi mogao proći i Welly da uskoči i viši razred.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Siniweb 1/11/2012, 12:20

Pero je napisao/la:

Ne treba Welly puno da skoči u viši razred.
Okreću puno love i sa ovim razredom.Pitanje je kako bi kolekcionari dočekali Welly u višem razredu.Gledali bi mu vjerovatno svaku sitnicu.Ovako lupaju pare i ne boli ih glava.

To je kao imidz korejskih automobila. Oni po nasoj trulo-evropskoj percepciji jednostavno ne smiju valjati.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 1/11/2012, 12:30

Siniweb je napisao/la:

To je kao imidz korejskih automobila. Oni po nasoj trulo-evropskoj percepciji jednostavno ne smiju valjati.
Tako se u početku pričalo i za japance.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Učitelj 1/11/2012, 12:33

Siniweb je napisao/la:

To je kao imidz korejskih automobila. Oni po nasoj trulo-evropskoj percepciji jednostavno ne smiju valjati.

Predrasude još uvek, bar na ovim prostorima a i šire.
A koreanci iz dana u dan prave sve kvalitetnije i lepše modele od mnogih "starosedelaca" sa tradicijom.
Oni su naslednici japanske filozofije iz 50-tih.
Gledam kadete iz ranih 90-tih, puni tuleži, dok Daewoa Nexia još uvek vozi bez rđe, a u samom startu kada se prodavala, bila je mnogo jeftinija od Kadeta, i
što je najgore imala je bogatiju opremu.
Vrlo rado bih vozio bilo kojeg Koreanca.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Siniweb 1/11/2012, 12:51

Učitelj je napisao/la:

Predrasude još uvek, bar na ovim prostorima a i šire.
A koreanci iz dana u dan prave sve kvalitetnije i lepše modele od mnogih "starosedelaca" sa tradicijom.
Oni su naslednici japanske filozofije iz 50-tih.
Gledam kadete iz ranih 90-tih, puni tuleži, dok Daewoa Nexia još uvek vozi bez rđe, a u samom startu kada se prodavala, bila je mnogo jeftinija od Kadeta, i
što je najgore imala je bogatiju opremu.
Vrlo rado bih vozio bilo kojeg Koreanca.

Predrasude su i tu takve, ali ih je sve manje i manje. Vidim zaista puno koreanaca po cestama i dobro se prodaju, a

Jedino okorjeli fanovi, italofili, svaboljupci, jos su uvijek u stanju da u svakom elementu azijskog autodizajna prepoznaju nesto njemacko, talijansko ili kakvo god.

O kvaliteti, pouzdanosti itd ni ne pricaju, jer "njihova" plastika je sama po defaultu losija od "nase" plastike, iako je jedni i drugi vjerojatno kupuju u istoj tvornici, ali to je manje vazno.
Kad su novi, "Nasi" automobili i "mirisu" na novi auto, dok "njihovi" automobili "smrde" na plastiku, bla bla bla....

Stvar je u tome kako se kome prica isprica... Laughing

Da se vratim temi o Wellyu, prica je ista, samo 18 puta manja a uloge uvijek igraju etablirane marke poput AA, Kyosho i PMA.
Siniweb
Siniweb
Forumaš
Forumaš

Član od : 30.01.2010

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 1/11/2012, 12:52

Učitelj je napisao/la:

Predrasude još uvek, bar na ovim prostorima a i šire.
A koreanci iz dana u dan prave sve kvalitetnije i lepše modele od mnogih "starosedelaca" sa tradicijom.
Oni su naslednici japanske filozofije iz 50-tih.
Gledam kadete iz ranih 90-tih, puni tuleži, dok Daewoa Nexia još uvek vozi bez rđe, a u samom startu kada se prodavala, bila je mnogo jeftinija od Kadeta, i
što je najgore imala je bogatiju opremu.
Vrlo rado bih vozio bilo kojeg Koreanca.
Lažeš matoriiiiiiiiii
radije bi ti vozio neku koreanku.

Jedared sam izvlačio neku kosooku i njenjog psa iz potoka.Lakše sam izvukao nju nego psa.Kao da držiš pero.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Pero 1/11/2012, 12:57

[quote="Siniweb"]

Ipak je stvar dručija u 1:18,nije još Welly dorastao AA,Kyosho ili PMA,Moj jedini GMP je jedini model koji još nije izašao iz kutije i neće.Šteta ga stavljati u stalažu.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by cordoba 1/11/2012, 12:58

Pero je napisao/la:
Lažeš matoriiiiiiiiii
radije bi ti vozio neku koreanku.

Jedared sam izvlačio neku kosooku i njenjog psa iz potoka.Lakše sam izvukao nju nego psa.Kao da držiš pero.
Čime si je izvlačio, Vespom?
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Welly noviteti - Page 5 Empty Re: Welly noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.