DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HW Elite Noviteti

+11
02 series
Siniweb
Keza
Luckyboy
dmj
Pero
cordoba
b12cky
Učitelj
Nedo
nebeski
15 posters

Stranica 1 / 20. 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Go down

HW Elite Noviteti Empty HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 30/9/2010, 15:30

Osporavani Mattelov brand Hot Wheels isporučuje nekoliko novih Elite Ferrari modela:

250 California SWB:

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 30/9/2010, 15:32

I već dosta spominjana 458 Italia:

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 30/9/2010, 15:36

DINO 246 GT 24 HOURS OF LE MANS 1972 NART #46

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Nedo 1/10/2010, 07:34

Dobro izgledaju ali mi taj HW nikako ne leži ,imam neku averziju prema modelima iz te kuće.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 1/10/2010, 09:24

Nedo je napisao/la:Dobro izgledaju ali mi taj HW nikako ne leži ,imam neku averziju prema modelima iz te kuće.

Mislim da je to naslijeđena, ali nepravedna averzija, kao prema paukovima npr.
Pauci uopće ne interferiraju s ljudima i korisne su životinje, ali ih ne volimo.
Ili kao odlična Tarantinova usporedba pacova i vjeverice, ova druga nam je baš simpa iako je također glodar i štetočina. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Gost 1/10/2010, 13:10

nebeski je napisao/la:I već dosta spominjana 458 Italia:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo ima i ovde o tom modelu. Onako, cika svr***va od srece koliko mu se svidja
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 1/10/2010, 13:50

[quote="DC-10"]
nebeski je napisao/la:I već dosta spominjana 458 Italia:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo ima i ovde o tom modelu. Onako, cika svr***va od srece koliko mu se svidja
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da, a njemu, Joe Kellyju, bi se barem trebalo vjerovati, jer čovjek 'em ima gomilu modela, 'em ima svoj magazin, 'em je fan, ali uz sve to i jako realan. Za razliku od mnogih drugih koji po trendovskoj forumaškoj priči u Matellu vide mega-proizvođača igračaka koji se drznuo raditi Ferrarije, a da pritom modele i ne pogledaju kako treba.
Ali, zato će iz protesta i uvjerenja takvi kupiti BBR-ov sealed model za 400+ dolara i osjećati se posebno, dok smrtnici otvaraju vrata i poklopce na Mattelovom groznom modelu.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 11/12/2010, 21:23

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Nedo 11/12/2010, 21:35

Boja mu je odlična.
Malo mu je cijena povisoka ali na ovoj stranici ima nešta prihvatljivije.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Učitelj 12/12/2010, 09:42

Definitivno jedan od najlepših feraraija. Najslabiji ali neprevaziđeni. thumb
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 24/12/2010, 10:35

HW Elite za narednu godinu najavljuje:
Ferrari Dino 308 GT4
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ferrari 250 GT SWB, njihova verzija koju poznajemo kao skupi CMC. Ne sumnjam da ću odabrati baš ovu.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ferrari 348 tb, vrijeme za zamijeniti stari Bburago.
[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Nedo 24/12/2010, 11:03

nebeski je napisao/la:HW Elite za narednu godinu najavljuje:
Ferrari Dino 308 GT4
[You must be registered and logged in to see this image.]


E ovaj mi se nešta posebno dopada. thumb
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Gost 24/12/2010, 11:51

nebeski je napisao/la:HW Elite za narednu godinu najavljuje:
Ferrari Dino 308 GT4
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ferrari 250 GT SWB, njihova verzija koju poznajemo kao skupi CMC. Ne sumnjam da ću odabrati baš ovu.
[You must be registered and logged in to see this image.]


308 GT4 je jedini Ferrari u kojeg sam imao prilike sjesti i bolje ga proučiti, dodirnuti volan i instrumentnu ploču i pritom osjetiti sreću malog djeteta. Iako je po mnogima Ferrarijevo neželjeno čedo, te je čak i kao model zapostavljen, meni je nekako posebno drag. Znam samo za starog Polistila u 1:43 i nekog skupog hand builta, tako da je ovaj Eliteov pravo osvježenje.

SWB...hm..CMC-ov je na mojoj odabranoj listi za neka bolja vremena i čak nije niti toliko nedohvatljivo skup da jednom nebi, onako za nagradu samom sebi uletio.
Ipak, možda da uzmem i Elitea u razmatranje.. Question

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 24/12/2010, 12:16

Disco Volante je napisao/la:

SWB...hm..CMC-ov je na mojoj odabranoj listi za neka bolja vremena i čak nije niti toliko nedohvatljivo skup da jednom nebi, onako za nagradu samom sebi uletio.
Ipak, možda da uzmem i Elitea u razmatranje.. Question

Ono što mi je zanimljivo kod CMC-a je činjenica da je detaljiziranje tipa "prvo dodir onda oko" i kao takvo inzistiranje na nekim materijalima oduzelo na određenim mjestima osnovnu bit modelu, a to je da vizualno bude što sličniji originalu. Tako mi je unutrašnjost prilično stradala, jednostavno nije uvjerljiva kao komplet, iako famozna u detaljima, a i upravljač je pregazilo vrijeme (usporedi upravljač Kyoshovog GTO-a sa SWB-ovim!). Čak i ostatak karoserije nije spektakularan u odnosu na novije HW Elite modele, pogotovo prednji farovi sa onim središnjim pinom. Prva varijanta imala je vjerne farove, ali su oni iz nekog razloga maglili, pa su zamijenjeni ovim "pinastim" koji bolje drže, ali ružno izgledaju. Umjetnost izrade motora HW je odlično svladao i motori na 250 GT Lussou i pogotovo ovim novim Californiama izgleda fenomenalno. CMC još uvijek prednjači u ukupnom dojmu modela kad je na podlozi, ipak se vidi taj pristup ovjesu i podvozju, pa auto leži k'o pravi.
Odvrtanje kotača preko šarafa na CMC-u me ionako ne fascinira previše, tako da bi, ako model bude uspio, HW trebala biti moja opcija. Pogotovo bude li se mogao naći za cca. 70 dolara.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Gost 24/12/2010, 12:35

nebeski je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

SWB...hm..CMC-ov je na mojoj odabranoj listi za neka bolja vremena i čak nije niti toliko nedohvatljivo skup da jednom nebi, onako za nagradu samom sebi uletio.
Ipak, možda da uzmem i Elitea u razmatranje.. Question

Ono što mi je zanimljivo kod CMC-a je činjenica da je detaljiziranje tipa "prvo dodir onda oko" i kao takvo inzistiranje na nekim materijalima oduzelo na određenim mjestima osnovnu bit modelu, a to je da vizualno bude što sličniji originalu. Tako mi je unutrašnjost prilično stradala, jednostavno nije uvjerljiva kao komplet, iako famozna u detaljima, a i upravljač je pregazilo vrijeme (usporedi upravljač Kyoshovog GTO-a sa SWB-ovim!). Čak i ostatak karoserije nije spektakularan u odnosu na novije HW Elite modele, pogotovo prednji farovi sa onim središnjim pinom. Prva varijanta imala je vjerne farove, ali su oni iz nekog razloga maglili, pa su zamijenjeni ovim "pinastim" koji bolje drže, ali ružno izgledaju. Umjetnost izrade motora HW je odlično svladao i motori na 250 GT Lussou i pogotovo ovim novim Californiama izgleda fenomenalno. CMC još uvijek prednjači u ukupnom dojmu modela kad je na podlozi, ipak se vidi taj pristup ovjesu i podvozju, pa auto leži k'o pravi.
Odvrtanje kotača preko šarafa na CMC-u me ionako ne fascinira previše, tako da bi, ako model bude uspio, HW trebala biti moja opcija. Pogotovo bude li se mogao naći za cca. 70 dolara.

Da, shvaćam što želiš reći. Nekad je i manje ustvari više, dok zaluđenost nekim detaljima baca u drugi plan cjelokupan dojam.
Baš čitam review trkaćeg srebrnog SWB-a na legacydiecast.com i što reći.. Ionako mi je za sada to prevelik zalogaj, pričekat ćemo HW Elitea, pa ćemo biti pametniji, a 70 dolara je i više nego primamljiva brojka naspram 300 koliko košta CMC. Zna li se koje će varijante biti u ponudi, poznavajući HW mogla bi se uz civilnu pojaviti i koja natjecateljska verzija?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 24/12/2010, 13:53

Disco Volante je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Ono što mi je zanimljivo kod CMC-a je činjenica da je detaljiziranje tipa "prvo dodir onda oko" i kao takvo inzistiranje na nekim materijalima oduzelo na određenim mjestima osnovnu bit modelu, a to je da vizualno bude što sličniji originalu. Tako mi je unutrašnjost prilično stradala, jednostavno nije uvjerljiva kao komplet, iako famozna u detaljima, a i upravljač je pregazilo vrijeme (usporedi upravljač Kyoshovog GTO-a sa SWB-ovim!). Čak i ostatak karoserije nije spektakularan u odnosu na novije HW Elite modele, pogotovo prednji farovi sa onim središnjim pinom. Prva varijanta imala je vjerne farove, ali su oni iz nekog razloga maglili, pa su zamijenjeni ovim "pinastim" koji bolje drže, ali ružno izgledaju. Umjetnost izrade motora HW je odlično svladao i motori na 250 GT Lussou i pogotovo ovim novim Californiama izgleda fenomenalno. CMC još uvijek prednjači u ukupnom dojmu modela kad je na podlozi, ipak se vidi taj pristup ovjesu i podvozju, pa auto leži k'o pravi.
Odvrtanje kotača preko šarafa na CMC-u me ionako ne fascinira previše, tako da bi, ako model bude uspio, HW trebala biti moja opcija. Pogotovo bude li se mogao naći za cca. 70 dolara.

Da, shvaćam što želiš reći. Nekad je i manje ustvari više, dok zaluđenost nekim detaljima baca u drugi plan cjelokupan dojam.
Baš čitam review trkaćeg srebrnog SWB-a na legacydiecast.com i što reći.. Ionako mi je za sada to prevelik zalogaj, pričekat ćemo HW Elitea, pa ćemo biti pametniji, a 70 dolara je i više nego primamljiva brojka naspram 300 koliko košta CMC. Zna li se koje će varijante biti u ponudi, poznavajući HW mogla bi se uz civilnu pojaviti i koja natjecateljska verzija?

Prvo će ići civilke u crvenoj i žutoj, a onda idu i trkaće livreje. HW je Ferrari ekskluzivac. I u zadnje vrijeme imaju njuh za posao. Očito su se odlučili pozicionirati na tržištu tik ispod onih kojima daju licencu, a zbog masovnije proizvodnje cijenom će ostati na razini 70-80 dolara.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Gost 24/12/2010, 14:16

nebeski je napisao/la:
Disco Volante je napisao/la:

Da, shvaćam što želiš reći. Nekad je i manje ustvari više, dok zaluđenost nekim detaljima baca u drugi plan cjelokupan dojam.
Baš čitam review trkaćeg srebrnog SWB-a na legacydiecast.com i što reći.. Ionako mi je za sada to prevelik zalogaj, pričekat ćemo HW Elitea, pa ćemo biti pametniji, a 70 dolara je i više nego primamljiva brojka naspram 300 koliko košta CMC. Zna li se koje će varijante biti u ponudi, poznavajući HW mogla bi se uz civilnu pojaviti i koja natjecateljska verzija?

Prvo će ići civilke u crvenoj i žutoj, a onda idu i trkaće livreje. HW je Ferrari ekskluzivac. I u zadnje vrijeme imaju njuh za posao. Očito su se odlučili pozicionirati na tržištu tik ispod onih kojima daju licencu, a zbog masovnije proizvodnje cijenom će ostati na razini 70-80 dolara.

Uh, SWB u žutoj izgleda da boli glava, imam tu fotografiju u jednoj od prvih knjiga o Ferrariju koje sam nabavio. Odonda mi je baš žuta sinonim za taj model. Jedva čekam i trkaće livreje, bit će teško za odabrati. Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by b12cky 11/1/2011, 14:50

Vec sponjani model Ferrarija 308 GT4 od HW Elite najavljen za ovu godinu pojavice se prvo u verziji koju je imao Elvis Presley.
Crni sa Borrani felnama i za americko trziste...Nikako mi ne pase.
Medjutim, nesto kasnije pojavice se i "obicna" verzija Smile)))

[You must be registered and logged in to see this image.]
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Gost 22/1/2011, 15:00

Veoma mi se sviđa odabir najavljenih modela, pogotovo Dino 308 gt4 i jedva
čekam da vidim kako će ga napraviti.
Prije nekoliko dana sam naišao na sliku najavljeng 308 gtb i moram priznati da
mi ne izgleda loše.

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Gost 4/2/2011, 03:27

Ovo izgleda veoma obećavajuće...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 17/5/2011, 08:53

Veoma zanimljiva Elite varijanta Ferrarija F40 s Le Mansa 1995:

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Nedo 17/5/2011, 10:55

Izgleda baš dobro. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by nebeski 8/6/2011, 19:49

Prve slike njihovog Passo Corto-a:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Model je predserijski, ustvari prototip - i kao takav još uvijek nema prave felge i još neke detalje.

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by b12cky 8/6/2011, 20:21

Iako je predserijski model, sasvim je OK.
Doduse, felne i zazori su ono sto mi prvo upada u oci, ali, sve u svemu bice to sasvim OK model.
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Gost 2/9/2011, 16:40

Izem ti a ja onog zelenog 246Gt propustio za smesnih 17 evra. kakva sam ja budaletina.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HW Elite Noviteti Empty Re: HW Elite Noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 20. 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.