DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario

2 posters

Go down

Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario Empty Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario

Postaj by cordoba 25/9/2010, 11:40

Konacno posle 15 dana nakon sto je stigao, nasao sam vremena da napravim neku sliku i pretstavim jedan od modela iz Alfa Romeo-ve novinske 1/24 kolekcije. Model je kako bi kolega Nebeski rekao tipican QRC, jer kvalitet, detalji, izrada i dobro pogodzena linija su isti kao i kod QRC modela. Prednji kotaci se ne okrecu, a nazalost nisam uspio otvoriti ni poklopac motora jer sam se bojao napinjati da ne bi nesto ostetio ili polomio. Sumnjam da je problem u farbi, mozda se ona zalepila, ali kad budem imao vremena i zivaca poradi cu i na taj problem.
[You must be registered and logged in to see this image.]

zajedno sa Alfama iz QR Collection i jedna Polistil 1/25 Giulietta
[You must be registered and logged in to see this image.]
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario Empty Re: Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario

Postaj by nebeski 25/9/2010, 12:01

Hmm..ma da, složili smo se da su modeli vizualno fini i da opravdavaju uloženo, pogotovo ako se nađu po rasprodajnim cijenama. Ono što me pomalo nervira je loša kontrola kvalitete pa možeš dobiti sjajan model, a možeš dobiti i fuš. Također, i materijali upotrebljeni za izradu modela su diskutabilni. Kada bih birao model koji mi se do sada najviše sviđa, to je Fiat 850 Special. Iako ni njemu nisam uspio otvoriti prednju haubu! Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario Empty Re: Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario

Postaj by cordoba 25/9/2010, 12:13

nebeski je napisao/la:Hmm..ma da, složili smo se da su modeli vizualno fini i da opravdavaju uloženo, pogotovo ako se nađu po rasprodajnim cijenama. Ono što me pomalo nervira je loša kontrola kvalitete pa možeš dobiti sjajan model, a možeš dobiti i fuš. Također, i materijali upotrebljeni za izradu modela su diskutabilni. Kada bih birao model koji mi se do sada najviše sviđa, to je Fiat 850 Special. Iako ni njemu nisam uspio otvoriti prednju haubu! Very Happy
Ovaj je 20 eura, posto je kupljen sa kioska. Inace 850 je stvarno sjajno napravljen i jedan mi je od najomiljenijih modela, njega mi je prosle godine donio brat koji je bas u vrijeme kad se pojavio bio u Italiji i jedva sam docekao da se vrati, a kad mi je autic bio u rukama skakao sam od radosti ko malo dijete. Sanjam dan kad ce se pojaviti u 1:18. E kod njega nemam problema sa otvaranjima.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario Empty Re: Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario

Postaj by Gost 25/9/2010, 13:28

"Model je kako bi kolega Nebeski rekao tipican QRC, jer kvalitet, detalji, izrada i dobro pogodzena linija su isti kao i kod QRC modela. "
Ne znam je li ovo samo meni smiješno. Dodajte samo samoglasnike. Laughing

No dobro, šalu na stranu, model je krasan, a najfascinantnija od svega je boja koja kao da je sinonim za Guiliettu Sprint. Ja ju imam u 43-ojci iz AR Sport collection od samih početaka mojeg intenzivnijeg sakupljanja, i jedan je od meni najdražih modela, upravo u toj plavoj boji.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario Empty Re: Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario

Postaj by nebeski 25/9/2010, 14:27

Disco Volante je napisao/la:"Model je kako bi kolega Nebeski rekao tipican QRC, jer kvalitet, detalji, izrada i dobro pogodzena linija su isti kao i kod QRC modela. "
Ne znam je li ovo samo meni smiješno. Dodajte samo samoglasnike. Laughing

No dobro, šalu na stranu, model je krasan, a najfascinantnija od svega je boja koja kao da je sinonim za Guiliettu Sprint. Ja ju imam u 43-ojci iz AR Sport collection od samih početaka mojeg intenzivnijeg sakupljanja, i jedan je od meni najdražih modela, upravo u toj plavoj boji.


Hoću QRC!
Very Happy

Je, boja je prekrasna.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario Empty Re: Alfa Romeo Giulietta Sprint - 1954, La collezione del centenario

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.