DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelby Mustang GT500 by AutoArt

5 posters

Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by red head 27/4/2017, 09:24

Napokon je dosao i taj dan da GT500 iz 1967 udje medju ostale mustange u vitrinu. Takodje moram reci da mi je ovo perjanica medju mustanzima. Ne zelim puno da pisem jer mislim da necu biti objektivan, tako da ce se ova recenzija svesti na par recenica.
Do sada mi se pruzala prilika nekoliko puta da kupim istog ovakvog samo plavog, no medjutim ovo je jedan od rijetkih modela koji sam zelio u izricito karmin crvenoj boji. Licno nisam mogao da nadjem nikakve zamjerke i da sam htio na modelu. Ovo je model koji je vec dugo na trzistu i danas je poprilicno tesko ga pronaci za kupovinu, ako se i nadje cijene su oko 250€ sto je iznad mog budjeta koji sam spreman odvojiti za bilo koji model.
Model je masivan i tezak a opet nekako njezan. Farba odlicno nanesena a kad stoji u vitirini ova crvena boja jednostavno vristi "pogledaj me". Detalji kao i otvaranja su na svom mjestu i odlicno su uradjeni. Motor ne izgleda toliko suhoparan kao na fotkama, a podvozje klasicno dobro uradjeno za Aa.
Nisam od onih koji duplaju modele, ali za neku normalnu cijenu udomio bih istog ovakvog i plavog...

[You must be registered and logged in to see this image.]
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by Keza 27/4/2017, 11:10

Komšija odličan je, čak bi ga i ja kupio u ovoj kombinaciji. Jedino me kod Arta živcira što na pojedinim modelima je boja felgi nekako plastična. Ne znam da li takva treba biti, al ima modela na kojima jest takva, a ne treba biti. Inače, beton thumb
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by red head 27/4/2017, 11:15

Keza je napisao/la:Komšija odličan je, čak bi ga i ja kupio u ovoj kombinaciji. Jedino me kod Arta živcira što na pojedinim modelima je boja felgi nekako plastična. Ne znam da li takva treba biti, al ima modela na kojima jest takva, a ne treba biti. Inače, beton thumb
Definitivno boja na fotkama nije bas vjerno prenjeta (blic je ubio) i felge se uopste ne doimaju plasticnim ( vidjetces kad dodjes Wink ) Na 1:1 takodje nije u pitanju vristeci krom Wink
[You must be registered and logged in to see this image.]
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by Pero 27/4/2017, 14:29

Vidi sad ovo.
Zadnjim puta kad smo se vidjeli razapinjao je na križ one koji nemaju barem jedan Transit.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by red head 27/4/2017, 14:49

Pero je napisao/la:Vidi sad ovo.
Zadnjim puta kad smo se vidjeli razapinjao je na križ one koji nemaju barem jedan Transit.
Deda, ima jos dosta 18-ica za fotkati, tek nakon toga dolaze tranziti na red Wink Tebe sam kritikovao sto imas sve i svasta a ni jednog tranzita u kolekciji Razz
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by Keza 27/4/2017, 14:57

Ma kakav Tranzit, nema kombija do Iveca Smile
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by red head 27/4/2017, 15:03

Keza je napisao/la:Ma kakav Tranzit, nema kombija do Iveca Smile

Ma bjaaaazi Very Happy

red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by . . . 27/4/2017, 15:55

Odlican model! Ja sam se dosta vremena dvoumio da li da uzmem crvenog ili plavog. Kako bih se odlucio za jednu boju, tako bih poceo da trazim onu drugu. Na kraju sam uzeo plavog, ali kad god vidim crvenog, zapitam se zasto nisam uzeo crvenog Smile

Ako se nevaram o ovom modelu vec postoji recenzija od Nede. A model je plave boje.

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by red head 27/4/2017, 16:41

. . . je napisao/la:Odlican model! Ja sam se dosta vremena dvoumio da li da uzmem crvenog ili plavog. Kako bih se odlucio za jednu boju, tako bih poceo da trazim onu drugu. Na kraju sam uzeo plavog, ali kad god vidim crvenog, zapitam se zasto nisam uzeo crvenog Smile

Ako se nevaram o ovom modelu vec postoji recenzija od Nede. A model je plave boje.
U pravu si, sad ga nadjoh a prije svoje objave ga nisam vidio Suspect Nek admini sve prebace u jedan post.
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by Luckyboy 27/4/2017, 16:47

Super je model a i fotke.
Pre jedno godinu dana sam shvatio da bih svakako pazario baš ovakav, ali sam trenutno u nedostatku vremena i novaca!
U svakom slucaju, i ovo predstavljanje, je baš lepo osveženje
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by red head 27/4/2017, 16:52

Luckyboy je napisao/la:Super je model a i fotke.
Pre jedno godinu dana sam shvatio da bih svakako pazario baš ovakav, ali sam trenutno u nedostatku vremena i novaca!
U svakom slucaju, i ovo predstavljanje, je baš lepo osveženje
U sustini sve nas mori isti problem, s tim da je meni ovo bio model "must have" kad tad Wink
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Shelby Mustang GT500 by AutoArt Empty Re: Shelby Mustang GT500 by AutoArt

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.