Mercedes 560 SEC AMG (C126) by Ottomobile

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Mercedes 560 SEC AMG (C126) by Ottomobile

Postaj by red head on 25/4/2016, 17:08

Keza je napisao/la:
Ma fušaju skroz. Prije su statusi u orderu bili: booking confirmed, being prepared i shipped. Sad kod zadnjeg ordera ovaj zadnji korak nije verificiran

Ako si na gmailu provjeri da ti nije mail medju promocijama ili u nezeljenoj posti. Njihovi mailovi meni cesto tamo zavrse, bez obzira sto sam prije oznacio da nije nezeljena posta.
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 40
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 25/4/2016, 17:13

red head je napisao/la:

Ako si na gmailu provjeri da ti nije mail medju promocijama ili u nezeljenoj posti. Njihovi mailovi meni cesto tamo zavrse, bez obzira sto sam prije oznacio da nije nezeljena posta.
Promotivni njihovi uvijek idu u spam, a ovi sa trackingom prolaze filter. Al s druge strane, ono sto kazem, status na loginu na njihovoj stranici se automatski updatea cim posalju tracking posiljke, sto u ovom slucaju je oboje zakazalo, tj. neko ko to radi to ovaj put nije napravio

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 25/4/2016, 17:13

Keza je napisao/la:
red head je napisao/la:

Promotivni njihovi uvijek idu u spam, a ovi sa trackingom prolaze filter. Al s druge strane, ono sto kazem, status na loginu na njihovoj stranici se automatski updatea cim posalju tracking posiljke, sto u ovom slucaju je oboje zakazalo, tj. neko ko to radi to ovaj put nije napravio

Ti si u pravu.

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 42
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by studentt on 25/4/2016, 17:26

Prosli mjesec sam uredno dobio, dok ivaj jos nista....

studentt
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 21.03.2015
Dob : 35
Grad Dubrovnik

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 25/4/2016, 17:28

Koliko im para ostavljamo i ne znali vec proceduru

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 25/4/2016, 17:33

Keza je napisao/la:Koliko im para ostavljamo i ne znali vec proceduru

Bez obzira na sve zato ja nekako volim kupovati preko shopova u zadnje vrijeme.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 25/4/2016, 17:43

nebeski je napisao/la:

Pa ja sam kontao da ovjerim Mi16, al sad se nekako dvoumim. Mozda cu ipak sacekati da izbace T16 koji mi je napetiji, a usto on dosad nije izlazio, a ovo im je vec drugi Mi16. Usto ako Mi16 bude na kakvom snizenju na shopovima (sto je mala vjerojatnost) bice mi krivo sto sam ga uzeo. Tako da jos vazem jel ga zaista zelim ili ne. Ona mis siva me malo odbija

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 25/4/2016, 17:48

Keza je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Pa ja sam kontao da ovjerim Mi16, al sad se nekako dvoumim. Mozda cu ipak sacekati da izbace T16 koji mi je napetiji, a usto on dosad nije izlazio, a ovo im je vec drugi Mi16. Usto ako Mi16 bude na kakvom snizenju na shopovima (sto je mala vjerojatnost) bice mi krivo sto sam ga uzeo. Tako da jos vazem jel ga zaista zelim ili ne. Ona mis siva me malo odbija

Mene odbija sto je stari kalup, jedan od prvij njihovih, pa mu je prednji kraj bljutav, pogotovo farovi.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 25/4/2016, 17:51

nebeski je napisao/la:

Mene odbija sto je stari kalup, jedan od prvij njihovih, pa mu je prednji kraj bljutav, pogotovo farovi.
Da, bas prvi prvi. Onaj sa cijenom od 37€

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by nebeski on 25/4/2016, 17:59

Keza je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Da, bas prvi prvi. Onaj sa cijenom od 37€

Taj! Tada jos nisu radili reljefne povrsine farova.

Moderator
Moderator

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 25/4/2016, 20:39

Keza je napisao/la:Pitanje je šta se zaista rasprodalo, a šta stoji po skladištima.
I E500 Limited je bio deklariran kao sold out, pa se potom pojavio kao available na Otto webshopu.
Pamtim i slučaj kada se već tad uveliko rasprodani W124 AMG nakratko pojavio takođe na Otto webshopu. Doduše, tamo je stajao manje od 24 sata prije nego li je opet bio sold out.
Tako da ta fluktuacija modela od skladišta do skladišta, koja je vjerojatno nerijetko i fiktivna ostavlja dojam da je neki model rasprodan da mu se poslije lakše nabije cijena. Ipak, treba 4000 modela i utušit u dva mjeseca koliki je bio vremenski rok na preorderu. Koliko god model bio popularan, to je velika brojka. Indikativno je i da su ti svi modeli available do zadnjeg deadlinea za plaćanje, a poslije automatski dobiju status sold out. Vjerojatno taj resto iza tog datuma automatski bezecuje ck i bratija. Tako da očekujem, kad ga ck izbaci (a shopovi ga iz neke politike uvijek zadnji izbace) da će ga nakucat na 100-120€.
Prevario sam se, start mu je ipak 80€. Znači da ih je pun q na lageru. Zasad. Interesantno je i da su doskočili gledanju koliko modela ima na lageru tako da kod većine modela automat izbacuje broj 1 ili 18. Čak i kad kupiš neki model nakon toga opet izbaci isti broj na lageru Smile

Ako se nevaram prica o ponovnom pojavljivanju sold out modela se vodi oko toga da ne uplate svi narudzbine pa onda na kraju ti sto su bili naruceni,a nikad isplaceni zavrese u sopu i zato sold out ponovno bude in stock. Sto se tice ove mecke i 4000 komada, mislim da se prica svodi na to da je odradjeno jedno 2000, a druga runda od 2000 ce biti uradjen/pustena u prodaju kasnije kad se malo pojavi glad za ovim. Nikome nije cilj da modeli dobiju boravisne dozvole na lageru. . .

A sto se tice samog modela. Dosta zanimljiv model i pozeljan sa moje strane, alii uzasno mi smeta sto nema nikakva otvaranja. nekako sve sto je taj auto, ovog puta je zaboravljeno i prekoceno. . . A sto se tice boje, kad pogledam u mog hammera jednostavno AMG kao da je preterao sa tim bojenjem hladnjaka i svega zivog u boju karoserije i tu kao da se izgubilo puno toga na modelu. Kao da je nekako zatvoren i, bar vizuelno, upropasten. Ono igranje brabusa sa bojama na hladnjaku od 190E mi je nekako puno bolje nego ovo sto je odradio AMG. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 34
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 25/4/2016, 22:24

. . . je napisao/la:

Ako se nevaram prica o ponovnom pojavljivanju sold out modela se vodi oko toga da ne uplate svi narudzbine pa onda na kraju ti sto su bili naruceni,a nikad isplaceni zavrese u sopu i zato sold out ponovno bude in stock. Sto se tice ove mecke i 4000 komada, mislim da se prica svodi na to da je odradjeno jedno 2000, a druga runda od 2000 ce biti uradjen/pustena u prodaju kasnije kad se malo pojavi glad za ovim. Nikome nije cilj da modeli dobiju boravisne dozvole na lageru. . .

A sto se tice samog modela. Dosta zanimljiv model i pozeljan sa moje strane, alii uzasno mi smeta sto nema nikakva otvaranja. nekako sve sto je taj auto, ovog puta je zaboravljeno i prekoceno. . . A sto se tice boje, kad pogledam u mog hammera jednostavno AMG kao da je preterao sa tim bojenjem hladnjaka i svega zivog u boju karoserije i tu kao da se izgubilo puno toga na modelu. Kao da je nekako zatvoren i, bar vizuelno, upropasten. Ono igranje brabusa sa bojama na hladnjaku od 190E mi je nekako puno bolje nego ovo sto je odradio AMG. . .
Kad si pomenuo boravisnu dozvolu, sta je sa tvojom, jesi li uspeo da nabudzis nesto - to mozes i unbox da ne bude da spamujemo.
Sto se tice farbanja, da je maska rupicasta, sve bi to bolje izgledalo verujem. Sa druge strane rezultat takvog odabira boja detalja je dovelo do toga da auto ima kompaktniji sportski izgled, sto verujem da je kasnije inspirisalo dizajnere da malo zaoble linije maske na kasnijim modelima.
Inace mi je AMG u odnosu na brabus uvek bio favorit. Brabus mi je nekako uvek bio na granici dobrog ukusa...

Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 25/4/2016, 22:59

Sto se tice imigracije to cu ti u inbox, a sto se tice brabusa. Da. Oni se igraju tu na granici sa onim sto ima smisla i onim sto nema. Mada nekako kad gledam crvenog E190E od brabusa i crvenog W124 AMG-a, nekako voi prvi su mi tu lepse odradili posao. Ako sve bude OK, ove nedelje cu okaciti recenziju crvenog brabusa pa mozemo tamo divaniti o tom.

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 25/4/2016, 23:14

Crveni brabus 190e? Sta je to 43-ojka?
Inace kod nas ovdje je jedan lokalni tatin sin imao crvenog brabusa W220. Ja ruznijeg auta u zivotu vidio nisam. Davno je to bilo, u doba radjanja youtube-a, jer je papan stavljao clip sebe dok ga vozi 320 km/h na autocesti do S. Broda.
Prije nekog vremena sam vidio slican neukus: E38 i to mislim Lang u Hello Kitty pink boji. Uzas zivi, a prije koju godinu sam vidio i w221 u istoj boji. Pa koji papan moras za to biti

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by . . . on 26/4/2016, 00:19

Da, 1:43 od PMA. Inace ovaj je u pitanju i po meni maska hladnjaka je daleko bolja no u AMG-a ia ko je manje-vise isti princip.

[You must be registered and logged in to see this image.]

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 26/4/2016, 08:47

Za ovog crnog je Laki u pravu. Crni umjesto kromiranih detalja su ga ubili. Utopio se sam u sebe, u to crnilo.
Crveni Baby Benz još prolazi, al ovi veći primjerci u istoj boji su katastrofa.

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 26/4/2016, 08:56

Volio bih da Otto izbaci i ovoga sa tzv. SEC rešetkom, vrlo popularan seljakluk devedesetih. Vjerujem da bi bio popularan i kao model, vjerojatno ne ko ovaj AMG, al bar upola ko on.

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 26/4/2016, 12:05

Bilo je i 124 sa sec resetkom.
Secam se 90' ih je lokalni krimos imao c124AMG u nekoj lila boji. Ta lila je bila bas bez veze ali auto uh.
Cak su i felne bile u istoj nijansi kao auto.

Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 26/4/2016, 12:13

Luckyboy je napisao/la:Bilo je i 124 sa sec resetkom.
Secam se 90' ih je lokalni krimos imao c124AMG u nekoj lila boji. Ta lila je bila bas bez veze ali auto uh.
Cak su i felne bile u istoj nijansi kao auto.
Da, samo što je on bio rjeđi za vidjet. Barem kod nas.

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by dmj on 26/4/2016, 12:40

Nisu mi ti tjunirani merdžani nešto, fali mi malo vizualne dinamike, možda neke zgodne lajsnice da su im stavili sa strane... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 47
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 26/4/2016, 12:52

dmj je napisao/la:Nisu mi ti tjunirani merdžani nešto, fali mi malo vizualne dinamike, možda neke zgodne lajsnice da su im stavili sa strane... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Da malo upgradeaš dress code, npr. neka brušena kožna jakna u kombinaciji s šuškavcem i tenisicama uz obavezno naglašavanje detalja obilnim količinama plemenitih metala, vidio bi kako bi ti bili super ti merdžani Smile

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Luckyboy on 26/4/2016, 12:55

E, ovakav samo lila, a možda je i ovaj baš te boje, nisam sasvim siguran zbog svetla. Naspram regularnog, ovo je po meni dovoljno dinamičan autfit
Zadnji spojler je bio ovakav

Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Grad Belgrade

[Vrh] Go down

Postaj by Rista on 26/4/2016, 13:36

Keza je napisao/la:Volio bih da Otto izbaci i ovoga sa tzv. SEC rešetkom, vrlo popularan seljakluk devedesetih. Vjerujem da bi bio popularan i kao model, vjerojatno ne ko ovaj AMG, al bar upola ko on.

Jel' se ova maska ikad serijski proizvodila, makar u izvedbi neke normalne (pomenusmo AMG, Brabus) dorade?
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 33

[Vrh] Go down

Postaj by Keza on 26/4/2016, 13:47

Rista je napisao/la:

Jel' se ova maska ikad serijski proizvodila, makar u izvedbi neke normalne (pomenusmo AMG, Brabus) dorade?
Koliko ja znam to je maska od sec-a, al ju nije moguce samo tako bez preinaka staviti

Legenda Foruma
Legenda Foruma

Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Postaj by Rista on 26/4/2016, 14:09

Da, na to sam mislio. Dakle nije serijski išla na 190 ni u kom slučaju.

Onaj detalj sa delom svetala koja osvetljavaju kroz masku je bio toliko pozerski da mi je na neki način postajao simpatičan, moram da priznam. Kao na nekim starijim autima, predratnom Pežou 402 recimo. Ne znam da li je to bilo serijski ili neka dorada kao sada sa LED dnevnim, no viđao sam i neke Kadete C sa pozicionim iza maske. Ali već odoh u debeli of...
Rista
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 17.09.2013
Dob : 33

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]