DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BMW 323i E21 by Minichamps

3 posters

Go down

BMW 323i E21 by Minichamps Empty BMW 323i E21 by Minichamps

Postaj by Nedo 15/4/2016, 17:42

Rezinski model koji je kod mene stigao po nešta povoljnijoj cijeni od one koja se trenutno traži . Čak i ovo povoljnije je preskupo za ovo šta nam Minichamps nudi. Baš nas prave budalama. Jedino je odabir boje i farbanje nešta što bih pohvalio. Sve ostalo OTTO radi dosta bolje za duplo manje novaca. Najviše mi smetaju folije koje su toliko tanke da su deformisane . Krive sliku i to je zaista razučaravajuće. Možda mogu reći da je PMA pomakao neke parametre u prikazu šasije . Za razliku od OTTO-a i BOS-a malo bogatiji prikaz ali je i dalje to na vrlo niskom nivou.
Malo kada ću to reći ali ovom prilikom moram da je moja preporuka da niko,pa ni najveći ljubitelji ne kupuju ovaj model,bar ne po ovim cijenama. Možda 60-70 eura i može proći.Sve više od toga je čista pljačka.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

BMW 323i E21 by Minichamps Empty Re: BMW 323i E21 by Minichamps

Postaj by Keza 15/4/2016, 18:09

Da ima otvaranja jos bih i prezalio cijenu, al ovako...
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

BMW 323i E21 by Minichamps Empty Re: BMW 323i E21 by Minichamps

Postaj by nebeski 15/4/2016, 18:32

Dakle, nije mi jasno šta na njemu može koštati tolike pare. I još ofrlje odrade neke detalje...

Za farbanje se slažem...imam slična iskustva s Opel Rekordom C iz iste serije - i nakon toga samo pljujem po Minichampsu!

Još sam ja tu, slično kao i ti možda, nasrnuo kupiti model unatoč tome što sam znao da ima falinki u obliku.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BMW 323i E21 by Minichamps Empty Re: BMW 323i E21 by Minichamps

Postaj by Nedo 15/4/2016, 18:36

nebeski je napisao/la:Dakle, nije mi jasno šta na njemu može koštati tolike pare. I još ofrlje odrade neke detalje...

Za farbanje se slažem...imam slična iskustva s Opel Rekordom C iz iste serije - i nakon toga samo pljujem po Minichampsu!

Još sam ja tu, slično kao i ti možda, nasrnuo kupiti model unatoč tome što sam znao da ima falinki u obliku.

Mogu se samo jednom zajebati. Wink
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

BMW 323i E21 by Minichamps Empty Re: BMW 323i E21 by Minichamps

Postaj by nebeski 15/4/2016, 18:39

Nedo je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Dakle, nije mi jasno šta na njemu može koštati tolike pare. I još ofrlje odrade neke detalje...

Za farbanje se slažem...imam slična iskustva s Opel Rekordom C iz iste serije - i nakon toga samo pljujem po Minichampsu!

Još sam ja tu, slično kao i ti možda, nasrnuo kupiti model unatoč tome što sam znao da ima falinki u obliku.

Mogu se samo jednom zajebati. Wink

Aha, ista stvar ovamo. Iako se uglavnom ne zajebem, nekad mi se baš omakne. I što je najgore - taj skupo plaćeni Rekord sam vratio u kutiju i šušnuo u najdublji dio kolekcije, da ga ne vidim.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BMW 323i E21 by Minichamps Empty Re: BMW 323i E21 by Minichamps

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.