DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault 30 TS by Norev

5 posters

Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Renault 30 TS by Norev

Postaj by Nedo 9/2/2016, 21:21

Model koji je nekada bio jedan od najprestižnijih modela koji su se mogli nabaviti kao službeno vozilo u bivšoj nam državi. I sječam se da je bio skup do bola. Dugo je bio u najavi i napokon su ga izbacili. I die cast je . I ima otvaranje. Neko će reći da su mogli da naprave i otvaranje zadnjih vrata ali u poplavi modela bez otvaranja ovo je odlično. U međuvremenu smo dobili verziju sličnog modela od OTTO-a koji ipak ,bar na pogled izgleda bolje odrađen. Ali ni ovaj nije loš. Možda bi malo kvalitetnije farbanje učinilo da je model kvalitetniji ali ,po sistemu rodilo se ljuljaj da, ja ga prihvatam sa zadovoljstvom. Iskreno , nivo zadovoljatva nije toliki da bi dobio zasebnu pleksiglas kutiju nego je u svojoj orginalnoj kutiji završio u kancelariji .
Norev je motorni prostor odradio dosta dobro pa je čak dodao i malo boje što je osvježenje. Unutrašnjost nije nešta naročito ali,otvoriš vrata pa gledaš. Prtljažnik,solidno sa policom koja se može pomjerati ali ne može samostalno stajati. Sve u svemu,simpatičan i cjenovno prihvatljiv model kojem se može naći puno zamjerki ali onome ko nije previše izbirljiv može predstavljati dobar novitet.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Re: Renault 30 TS by Norev

Postaj by nebeski 9/2/2016, 21:33

Ovaj prednji kraj mi je i dalje nekako frljav. Uz farbanje koje je stvarno "norevovsko" ja bih izdvojio da je motor stvarno osvjezenje s obzirom kako Norev tu zna zasrati. Malo mi vec ide na zivce kako se sjedala rade bez imalo volje da se uradi konstrukcija uspod, pa ovako iz jednog komada ispadaju sirova skroz.

Rucica mjenjaca je odlicna, instrument ploca ne izgleda lose.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Re: Renault 30 TS by Norev

Postaj by Učitelj 10/2/2016, 08:43

Lepa kombinacija boja, čak mu je i motor ok, jedino mi u enterijeru smetaju sedišta, vrlo pojednstavljena, izviru iz poda.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Re: Renault 30 TS by Norev

Postaj by nebeski 10/2/2016, 08:52

Učitelj je napisao/la:Lepa kombinacija boja, čak mu je i motor ok, jedino mi u enterijeru smetaju sedišta, vrlo pojednstavljena, izviru iz poda.

Što volim kad isto vidimo Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Re: Renault 30 TS by Norev

Postaj by Učitelj 10/2/2016, 09:37

nebeski je napisao/la:

Što volim kad isto vidimo Smile

I iste nam stvari smetaju. Smile
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Re: Renault 30 TS by Norev

Postaj by sime-x 10/2/2016, 15:52

mene ovako po slikama dijeluje zadovoljavajuće, tako da će ići na listu želja. jedino da su podvozje malo bolje uradili
sime-x
sime-x
Forumaš
Forumaš

Član od : 03.06.2013
Dob : 50
Grad Velika Gorica

[Vrh] Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Re: Renault 30 TS by Norev

Postaj by done 10/2/2016, 16:42

Pa sad poželjan je al ako i budem nabavljao 30ticu možda ću se i radije odlućiti za OTTO,ionako se ja ne igram sa modelima a otto ima detalje za gledanje ljepše odrađene.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Renault 30 TS by Norev Empty Re: Renault 30 TS by Norev

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.