DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

+14
Siniweb
. . .
karet
02 series
Rista
red head
Učitelj
72
Pero
nebeski
dmj
sime-x
done
Nedo
18 posters

Stranica 21 / 43. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Next

Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 21/5/2014, 22:29

red head je napisao/la:Boja je odlicna na suncu. U hladu mrljavo izgleda
A koji nam sljedeći dolazi u ergelu?
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 21/5/2014, 22:43

done je napisao/la:
red head je napisao/la:Boja je odlicna na suncu. U hladu mrljavo izgleda
A koji nam sljedeći dolazi u ergelu?
Tristač karavan.čuo sam da je jako dobar.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 21/5/2014, 22:50

Onaj kod kojega je dilema bila oko utora na krovu,pa baš me veseli ga vidit kad stigne,ako se ne varam to je još jedan od ispočetka izrađenih za naše tržište ili je dorada nekog iz istočnih edicija.
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 21/5/2014, 23:02

done je napisao/la:Onaj kod kojega je dilema bila oko utora na krovu,pa baš me veseli ga vidit kad stigne,ako se ne varam to je još jedan od ispočetka izrađenih za naše tržište ili je dorada nekog iz istočnih edicija.
Iskreno rečeno tih se automobila i ne sjećam.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 22/5/2014, 08:12

done je napisao/la:Onaj kod kojega je dilema bila oko utora na krovu,pa baš me veseli ga vidit kad stigne,ako se ne varam to je još jedan od ispočetka izrađenih za naše tržište ili je dorada nekog iz istočnih edicija.

Znajući Dinu i još neke, mislim da je ovaj tristać urađen po njihovim instrukcijama i biće prvi na tržištu diecasta. Wink 
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 22/5/2014, 09:25

Nov je model, ispočetka rađen. Nisam baš zadovoljan s tim utorima na krovu, nažalost pravi sam automobil nakon možda i trideset godina pauze vidio tek na snimanju za brošuru, a nigdje na slikama nisam imao dobar prikaz krova. Tako da su utori malo krivi, ne idu dovoljno do stražnjeg ruba. No ostatak modela trebao bi biti jako dobar, po meni čak i bolji od limuzinskog Tristaća, koji i nije bio za baciti.

Inače, snimanje auta je bilo šou, gurali smo ga van iz jednog hangara u kojem je zajedno s još dvadesetak zanimljivih oldtimera, ali uz zabranu snimanja drugih automobila, pričanja o njima ili odavanja lokacije...
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 22/5/2014, 09:34

dmj je napisao/la:Nov je model, ispočetka rađen. Nisam baš zadovoljan s tim utorima na krovu, nažalost pravi sam automobil nakon možda i trideset godina pauze vidio tek na snimanju za brošuru, a nigdje na slikama nisam imao dobar prikaz krova. Tako da su utori malo krivi, ne idu dovoljno do stražnjeg ruba. No ostatak modela trebao bi biti jako dobar, po meni čak i bolji od limuzinskog Tristaća, koji i nije bio za baciti.

Inače, snimanje auta je bilo šou, gurali smo ga van iz jednog hangara u kojem je zajedno s još dvadesetak zanimljivih oldtimera, ali uz zabranu snimanja drugih automobila, pričanja o njima ili odavanja lokacije...
Ha Ha ha muče tebe utori na krovu.
Sjećam se toga još na Santi kad si pričao o starom i novom kalupu.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by cordoba 22/5/2014, 12:25

dmj je napisao/la:Nov je model, ispočetka rađen. Nisam baš zadovoljan s tim utorima na krovu, nažalost pravi sam automobil nakon možda i trideset godina pauze vidio tek na snimanju za brošuru, a nigdje na slikama nisam imao dobar prikaz krova. Tako da su utori malo krivi, ne idu dovoljno do stražnjeg ruba. No ostatak modela trebao bi biti jako dobar, po meni čak i bolji od limuzinskog Tristaća, koji i nije bio za baciti.

Inače, snimanje auta je bilo šou, gurali smo ga van iz jednog hangara u kojem je zajedno s još dvadesetak zanimljivih oldtimera, ali uz zabranu snimanja drugih automobila, pričanja o njima ili odavanja lokacije...
A koje ce boje biti? Bijeli?
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 22/5/2014, 12:30

cordoba je napisao/la:
dmj je napisao/la:Nov je model, ispočetka rađen. Nisam baš zadovoljan s tim utorima na krovu, nažalost pravi sam automobil nakon možda i trideset godina pauze vidio tek na snimanju za brošuru, a nigdje na slikama nisam imao dobar prikaz krova. Tako da su utori malo krivi, ne idu dovoljno do stražnjeg ruba. No ostatak modela trebao bi biti jako dobar, po meni čak i bolji od limuzinskog Tristaća, koji i nije bio za baciti.

Inače, snimanje auta je bilo šou, gurali smo ga van iz jednog hangara u kojem je zajedno s još dvadesetak zanimljivih oldtimera, ali uz zabranu snimanja drugih automobila, pričanja o njima ili odavanja lokacije...
A koje ce boje biti? Bijeli?
Šućmurasti
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 22/5/2014, 14:12

[You must be registered and logged in to see this image.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by done 22/5/2014, 14:42

Apsolutly fantastic!
done
done
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.05.2012
Dob : 54
Grad Iz srca mora

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 22/5/2014, 14:46

Poželjan model.
Ali 1300 je izgubio svu svoju eleganciju.
Koja je to bila pozitivna buka o njegovoj eleganciji kad ja izdan.Čak i u našim tada skromnim medijima.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by charlie 22/5/2014, 15:15

Milletrecento - moj prvi auto. Ne Fića, nego baš taj. I danas znam njegovu tadašnju cijenu - 4.200.000 dinara - u jesen 1972.godine. U bivšoj gniloj. Svi u Ljubljani su mislili, da sam od UDBE  slavi pa me nikada nisu ni u snu zaustavljali a ja i društvo redovno smo im pokazivali  etotiga  i -nikad ništa  jako smiješno

A kombi tristaća sam video samo jednom, na jednom od naših druženja, samo da je bio bele boje.
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 71

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 22/5/2014, 16:26

Većina ih je bijela, ali nismo željeli i limuzinu i karavan u bijeloj, pa je ova crvena s prospekta drugi najbolji izbor.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by cordoba 22/5/2014, 18:18

dmj je napisao/la:Većina ih je bijela, ali nismo željeli i limuzinu i karavan u bijeloj, pa je ova crvena s prospekta drugi najbolji izbor.

 thumb 
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by charlie 23/5/2014, 12:52

Da ne ispadnem tupav - dolazi i limuzina 1300 ili je več bila a ja možda jesam a možda nisam kupio? Trebam otvoriti onaj kofer u kleti  Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 2948045269  a dok ga ne otvorim, može odgovor  kapa 
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 71

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Nedo 23/5/2014, 12:53

seisenberg je napisao/la:Da ne ispadnem tupav - dolazi i limuzina 1300 ili je več bila a ja možda jesam a možda nisam kupio? Trebam otvoriti onaj kofer u kleti  Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 2948045269  a dok ga ne otvorim, može odgovor  kapa 

Bila i prošla. Wink 
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by charlie 23/5/2014, 12:55

Nedo je napisao/la:

Bila i prošla. Wink 

Onda je u koferu. Neču ni gledati, jer sam od početka bio pažljiviji nego sada. Sad nam dolaze - kad dolaze. A glavno je, da dolaze  thumb 
charlie
charlie
Pripravnik
Pripravnik

Član od : 16.02.2014
Dob : 71

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Pero 23/5/2014, 13:16

seisenberg je napisao/la:Da ne ispadnem tupav - dolazi i limuzina 1300 ili je več bila a ja možda jesam a možda nisam kupio? Trebam otvoriti onaj kofer u kleti  Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 2948045269  a dok ga ne otvorim, može odgovor  kapa 
Kod nas je izašao pod brojem 15.Zadnji je rekord po brojem 30.Znači prije jedno pola godine.
Kako je kod vas nemam pojma.
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Učitelj 23/5/2014, 14:28

Pero je napisao/la:
Kod nas je izašao pod brojem 15.Zadnji je rekord po brojem 30.Znači prije jedno pola godine.
Kako je kod vas nemam pojma.

Kod nas je izašla preključe i već je na klocnama i menja se razmak točkova a i tapacirung se farba. A od one iz ZG će se praviti milicija.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 23/5/2014, 15:39

Bit će ponešto milicijskih prerada na druženju 7.6.

[You must be registered and logged in to see this image.]
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by . . . 23/5/2014, 15:42

Učitelj je napisao/la:

Kod nas je izašla preključe i već je na klocnama i menja se razmak točkova a i tapacirung se farba. A od one iz ZG će se praviti milicija.

Gde ima da se kupi?

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 23/5/2014, 15:46

dmj je napisao/la:Bit će ponešto milicijskih prerada na druženju 7.6.

[You must be registered and logged in to see this image.]
 thumb 
Ako se posreci mozda i ja dodjem Smile
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by dmj 23/5/2014, 15:49

Bilo bi mi iznimno drago.

Bilo je nekih upita na facebooku o preuzimanju ranije naručenih modela, ali zasad nemamo potvrđenog nikoga iz BiH tko dolazi.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by red head 23/5/2014, 15:52

dmj je napisao/la:Bilo bi mi iznimno drago.

Bilo je nekih upita na facebooku o preuzimanju ranije naručenih modela, ali zasad nemamo potvrđenog nikoga iz BiH tko dolazi.
Meni posao sve diktira, hocu reci da cu ja znati dan dva prije samog desavanja
red head
red head
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 16.07.2013
Dob : 47
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini - Page 21 Empty Re: Kolekcija "Legendarni automobili" by DeAgostini

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 43. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.