FIAT 128 Quattroruote

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: FIAT 128 Quattroruote

Postaj by nebeski on 17/10/2013, 09:53

vaskrsije je napisao/la:Kolko mi se cini i kod Mergea te 24ke tesko predju 5€, sad gledam, veceras isticu a skoro ni na jednoj ni potvrrde bida nema sto opet ne mora nista da znaci ali ne kosta ni da se isprate do kraja bas me zanima, ako su 4-5, da uzmem klincu malo par komada, lepe su Alfe, Giulietta Sprint, SZ, Duetto Spider,Alfetta GT,
Po toj su cijeni izuzetno lijepe, ako mene pitaš!

Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 41
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 17/10/2013, 09:56

i ovako je kanta kod mergea otvorena a sto ne bi zajebavao postara da opet tegli kutijetinu, naguram malo i ovih, nece se baciti, bacio sma oko na Duetta kojeg je Cordoba uzeo, sasvim korektan model

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by cordoba on 17/10/2013, 11:35

vaskrsije je napisao/la:i ovako je kanta kod mergea otvorena a sto ne bi zajebavao postara da opet tegli kutijetinu, naguram malo i ovih, nece se baciti, bacio sma oko na Duetta kojeg je Cordoba uzeo, sasvim korektan model
Model je super, ako idu sad po 5 eura to je dzaba.
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 49
Grad Skopje

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on 17/10/2013, 11:38

Pratim i vrebam za sad nije nikakvo interesovanje za njim ali videcemo. 5€ to mu dodje dva Matchoxa, bolje ove da mu kupim, bar moze da otvori vrata i potrpa strumfove iz kinderjajeta da vozi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]