DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KDW noviteti

+3
. . .
dmj
sime-x
7 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 14:15

Vela je napisao/la:Vidi mu samo farova, bubrega, završetaka karoserije (oko farova). Moraju ovi iz KDV-a još puno Čokolina jesti.

Kakav cokolino? Cuclu jos nisu prerasli....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 14:34

Prednji kraj je definitivno fulan, bubrezi premali. Farovi... Na ovom i na jos nekim primjercima su upali prema dolje, a ima i problem sa haubom, buduci da sam vidio primjerke gdje i hauba dobro nalijeze, nadam se da ce na kraju mene dopasti dobar primjerak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by . . . 10/7/2013, 15:05

Kad sam video cenu da si nabavio za 60$ pomislio sam da bi i ja trebalo da ga uzmem, sad kad gledam ovu sliku, dobro je sto nisam. . . Nekako izgledami kao da su radili ajde da izbacimo auto koji jos niko nije izbacio, koji je redak i sl. a sad kako ce ispasti bas nas briga. . .

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 15:54

. . . je napisao/la:Kad sam video cenu da si nabavio za 60$ pomislio sam da bi i ja trebalo da ga uzmem, sad kad gledam ovu sliku, dobro je sto nisam. . . Nekako izgledami kao da su radili ajde da izbacimo auto koji jos niko nije izbacio, koji je redak i sl. a sad kako ce ispasti bas nas briga. . .

A vidi ovog... mislim da je tu negdje kuršlus u sklapanju kod ostalih...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Učitelj 10/7/2013, 15:59

mali plavi je napisao/la:Jedna usporedna sa Kyo M3...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Definitivno je Kyo bolji.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 16:44

Učitelj je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:Jedna usporedna sa Kyo M3...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Definitivno je Kyo bolji.

Naravno da je bolji, tu nema rasprave, za cca 70€ sa svim davanjima dobivam ovaj KDW, a samogradnja GTS-a od Kyoshovog Coupe-a bi koštala daleko više tj. ugrubo računam da bi ispalo sa svim materijalima preko 250€...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by . . . 10/7/2013, 16:59

mali plavi je napisao/la:
A vidi ovog... mislim da je tu negdje kuršlus u sklapanju kod ostalih...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Naravno, samo pitanje je koji je procenat kojih. Da je Kyosho ili AA rekao bih OK, jedan los se potkrao, hoce to. . . Sto se mene tice ja cu pricekati malo cisto da vidim koji procenat preovladjuje jer nekako imam osecaj da ako sad narucim ima da mi stigne neki primerak iz one grupe za reciklazu Very Happy

. . .
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 11.05.2013
Dob : 40
Grad Houston, TX

[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 17:06

. . . je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:
A vidi ovog... mislim da je tu negdje kuršlus u sklapanju kod ostalih...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Naravno, samo pitanje je koji je procenat kojih. Da je Kyosho ili AA rekao bih OK, jedan los se potkrao, hoce to. . . Sto se mene tice ja cu pricekati malo cisto da vidim koji procenat preovladjuje jer nekako imam osecaj da ako sad narucim ima da mi stigne neki primerak iz one grupe za reciklazu Very Happy

Naravno, pričekajte kad sam već ja pokusni kunić, ukoliko haube nisu povinute ili loše odlivene, onda je problem u sklapanju, koji je rješiv... Ali morati ćemo pričekati... Rok isporuke pošiljke je 15-35 dana, a moguće je da se i ovuće. S mojim iskustvom što se tiće pošiljaka iz Kine, moguće je da dođe za 20 dana, a može se ovući i do 45 dana... Po trackingu etd. delivery date je 12.08. tj. 35 dana od datuma slanja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 17:18

Evo još fotki...
obratiti pažnju na prednji kraj...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa boka je vidljivo da je prednji branik previše nabijen straga, i zato hauba ne naliježe kako bi trebala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 17:41

Neka ideja mi je bila da ga i ja uzmem, ono pocetna euforina, odusevljenje sto se neko setio i ovog modela, kako vreme prolazi kako se pojavljuje sve vise slika sve je dalji od mene a pokopace ga i kada neko okaci detaljne slike sa Kyo, tada mislim da cu definitivno odustati od njega.Razumem da je losiji kvalitet izrade ali ne kontam da u ovo doba moderne tehnologije neko omasi liniju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 17:59

[You must be registered and logged in to see this image.]


Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 18:12

vaskrsije je napisao/la:Neka ideja mi je bila da ga i ja uzmem, ono pocetna euforina, odusevljenje sto se neko setio i ovog modela, kako vreme prolazi kako se pojavljuje sve vise slika sve je dalji od mene a pokopace ga i kada  neko okaci detaljne slike sa Kyo, tada mislim da cu definitivno odustati od njega.Razumem da je losiji kvalitet izrade ali ne kontam da u ovo doba moderne tehnologije neko omasi liniju.

Ja ga uzeo, pa kud puklo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 19:55

Nesto mi je jos pre upalo u oko ali nisam rekao nista sad krupan kadar farova i bas mi bode oci.Narandzasti pin posred fara mislio sam neki odsjaj ali iz bilo kog ugla on se vidi.Nekako su sjebali ceo deo oko farova gornja linina farova je smesna ili je to utisak zbog lose haube,...
Kako god valda ce tebi stici korektan primerak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 10/7/2013, 20:13

Ma jebo ih reverse engineering...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 11/7/2013, 15:41



Jedan seller na ebay-u je među ostalim napisao i ovo u opisu modela...
"MIB, but this low-end brand may have small QC problem(small scratches, poor painting job,etc.), I will check every item before sending, but if there are small defects please do not complain about this after receive it."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Gost 11/7/2013, 16:10

Narandzina kora je vidljiva i to na narandza boji. Enterijer mi deluje OK, hauba se ocigledno podize nedovoljno, vidim da uglovi tockova kada model stoji nisu jednaki na svim slikama sto mi daje osecaj da su tockovi klimavi i da landaraju i ono sto mi nekako najvise bode kci jako tup nos modela umesto zasiljenog, totalno debilno izvedena donja linina haube koja kao da ne pripada iszom autu jer jer nikako donja linija haube ne poklapa sa gornjom ivicom farova plus sumnjivo skinute neke linije.
Ali opet ovo ne model po ceni ekvivalentaj Buragu i Maistu a ocigledno da je bolji od njih.E sad sto se nazidaju troskovi veci nego sto model kosta u Kini da bi bio u Evropi to je tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KDW noviteti - Page 3 Empty Re: KDW noviteti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.