DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1/18 Općenito vol. 1

+10
dmj
Luckyboy
cordoba
Nedo
Učitelj
medomanga
b12cky
nebeski
Pero
Administrator
14 posters

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Nedo 20/9/2010, 07:47

Strumf je napisao/la:Ne kapiram ko ga pravi, al se radujem Very Happy


[You must be registered and logged in to see this image.]

I ja. (a znam i još neke koji ovaj hobi ne preferiraju ali će ih rado posjedovati.)
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Gost 20/9/2010, 22:31

nebeski je napisao/la:

A odgovor na tvoje pitanje još uvijek tražim. Ima napolju dosta ljudi koji modele mjenjaju kao i prava auta, nakon nekoliko sezona. Ne sve, ali dosta njih mjenjaju da bi kupili neki novi.

odgovor je,cini mi se,jednostavan.dovoljno da pogledam ovdasnju scenu,i znam koja je fora.

jedan je razlog koji boris vec navodi,da ljudi teze za novim i boljim stvarima,i u okviru tog se rjesavaju starog-da li sto im trebaju pare za nove,ili nemaju mjesta,ili cisto iz dosade(moze se elegantno povuci paralela na lcd-tv aparate.u okviru tog je dosta dobrih "guzonja" televizora otislo na smece).

a drugo je fenomen periodnog,prolaznog kolekcionara.imas dosta ljudi,koji imaju viska para,pa onda deru hobi za hobijem.znam dosta takvih.on danas skuplja postanske marke,lovom se nakupi svega i svacega,dodje do nekog zenita skupljanja u tom,osjeca se kratko ko kralj,dok ga mozda sledeci ne skine s trona,sa jos vise i bijesnijih modela.ili im jednostavno nestane inspiracije i motivacije.

onda dolazi kratka faza,gdje traze novu ideju,posto su markice sve prodali za masne pare u starom klubu.onda negdje cuju rijec "autici"-i udri jovo nanovo.sve najbolje,najskuplje, dok se opet ne popnu na vrh. i onda ide prica dalje,sve se proda,i pocnu se skupljati figure iz kinder-jaja.

ovakvom covjeku model ne znaci puno,kao ni markica ni strumf iz jajeta,nego je jedino sto se pika priznanje kolega kolekcionara,da je on prakticno supermen sto se tice skupljanja.ali se i supermen nekad isfuca i izblijedi,pogotovo ako naidje neki novi supermen. e onda,ako u tom biotopu nisi vise supermen,onda trazis sebi drugi biotop.ne ostaje ti drugo,supermeni ne podnose poraze.u okviru ovakvih situacija sam dosta kompletnih kolekcija preuzeo.onako,dodji s velikim autom,prodajem sve,odes,uzmes,i mozes ga uskoro brisati iz telefona,on sad pliva u drugom biotopu i stari ga nimalo ne interesuje.

nadam se da je sve nejasno

Very Happy

a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Gost 20/9/2010, 22:52

Sve je jasno kao dan, Amire. Ili jesi ili nisi. Tako je sa svime u životu, karakter određuje čovjeka. Ili si entuzijast ili nisi, ili si borac i ideš do kraja ili gubiš već na prvom frontu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 20/9/2010, 23:24

azraelcars je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

A odgovor na tvoje pitanje još uvijek tražim. Ima napolju dosta ljudi koji modele mjenjaju kao i prava auta, nakon nekoliko sezona. Ne sve, ali dosta njih mjenjaju da bi kupili neki novi.

odgovor je,cini mi se,jednostavan.dovoljno da pogledam ovdasnju scenu,i znam koja je fora.

jedan je razlog koji boris vec navodi,da ljudi teze za novim i boljim stvarima,i u okviru tog se rjesavaju starog-da li sto im trebaju pare za nove,ili nemaju mjesta,ili cisto iz dosade(moze se elegantno povuci paralela na lcd-tv aparate.u okviru tog je dosta dobrih "guzonja" televizora otislo na smece).

a drugo je fenomen periodnog,prolaznog kolekcionara.imas dosta ljudi,koji imaju viska para,pa onda deru hobi za hobijem.znam dosta takvih.on danas skuplja postanske marke,lovom se nakupi svega i svacega,dodje do nekog zenita skupljanja u tom,osjeca se kratko ko kralj,dok ga mozda sledeci ne skine s trona,sa jos vise i bijesnijih modela.ili im jednostavno nestane inspiracije i motivacije.

onda dolazi kratka faza,gdje traze novu ideju,posto su markice sve prodali za masne pare u starom klubu.onda negdje cuju rijec "autici"-i udri jovo nanovo.sve najbolje,najskuplje, dok se opet ne popnu na vrh. i onda ide prica dalje,sve se proda,i pocnu se skupljati figure iz kinder-jaja.

ovakvom covjeku model ne znaci puno,kao ni markica ni strumf iz jajeta,nego je jedino sto se pika priznanje kolega kolekcionara,da je on prakticno supermen sto se tice skupljanja.ali se i supermen nekad isfuca i izblijedi,pogotovo ako naidje neki novi supermen. e onda,ako u tom biotopu nisi vise supermen,onda trazis sebi drugi biotop.ne ostaje ti drugo,supermeni ne podnose poraze.u okviru ovakvih situacija sam dosta kompletnih kolekcija preuzeo.onako,dodji s velikim autom,prodajem sve,odes,uzmes,i mozes ga uskoro brisati iz telefona,on sad pliva u drugom biotopu i stari ga nimalo ne interesuje.

nadam se da je sve nejasno

Very Happy

a.

Ma koji supermeni, najgori su ovi što umisle da su guru! Laughing

Dobro napisano. Odlično čak što više.

Meni su, recimo, Dino i Deda takvi primjeri kolekcionara na par godina, pa će onda obojica uskoro skupljati igrice iz Kinder jaja. Laughing Laughing Laughing
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Gost 21/9/2010, 04:08

[quote="Strumf"]Ne kapiram ko ga pravi, al se radujem Very Happy


[You must be registered and logged in to see this image.]
Po ovoj fotki, glavu dajem da je rec u novom Paudi-u. Momci, spremite novcanike Laughing

Gost
Gost


[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Učitelj 21/9/2010, 08:41

azraelcars je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

A odgovor na tvoje pitanje još uvijek tražim. Ima napolju dosta ljudi koji modele mjenjaju kao i prava auta, nakon nekoliko sezona. Ne sve, ali dosta njih mjenjaju da bi kupili neki novi.

odgovor je,cini mi se,jednostavan.dovoljno da pogledam ovdasnju scenu,i znam koja je fora.

jedan je razlog koji boris vec navodi,da ljudi teze za novim i boljim stvarima,i u okviru tog se rjesavaju starog-da li sto im trebaju pare za nove,ili nemaju mjesta,ili cisto iz dosade(moze se elegantno povuci paralela na lcd-tv aparate.u okviru tog je dosta dobrih "guzonja" televizora otislo na smece).

a drugo je fenomen periodnog,prolaznog kolekcionara.imas dosta ljudi,koji imaju viska para,pa onda deru hobi za hobijem.znam dosta takvih.on danas skuplja postanske marke,lovom se nakupi svega i svacega,dodje do nekog zenita skupljanja u tom,osjeca se kratko ko kralj,dok ga mozda sledeci ne skine s trona,sa jos vise i bijesnijih modela.ili im jednostavno nestane inspiracije i motivacije.

onda dolazi kratka faza,gdje traze novu ideju,posto su markice sve prodali za masne pare u starom klubu.onda negdje cuju rijec "autici"-i udri jovo nanovo.sve najbolje,najskuplje, dok se opet ne popnu na vrh. i onda ide prica dalje,sve se proda,i pocnu se skupljati figure iz kinder-jaja.

ovakvom covjeku model ne znaci puno,kao ni markica ni strumf iz jajeta,nego je jedino sto se pika priznanje kolega kolekcionara,da je on prakticno supermen sto se tice skupljanja.ali se i supermen nekad isfuca i izblijedi,pogotovo ako naidje neki novi supermen. e onda,ako u tom biotopu nisi vise supermen,onda trazis sebi drugi biotop.ne ostaje ti drugo,supermeni ne podnose poraze.u okviru ovakvih situacija sam dosta kompletnih kolekcija preuzeo.onako,dodji s velikim autom,prodajem sve,odes,uzmes,i mozes ga uskoro brisati iz telefona,on sad pliva u drugom biotopu i stari ga nimalo ne interesuje.

nadam se da je sve nejasno

Very Happy

a.

Svaka ti je na mestu, sva sreća da sam sa prostora ovog biotipa, bio i ostao autokolekcionar (skromni).
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Nedo 21/9/2010, 09:38

Imali smo i mi već prilike upoznati razne slučajeve koje Amir opisuje.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by dmj 21/9/2010, 09:50

nebeski je napisao/la: Meni su, recimo, Dino i Deda takvi primjeri kolekcionara na par godina, pa će onda obojica uskoro skupljati igrice iz Kinder jaja. Laughing Laughing Laughing

Zapravo i nisi toliko daleko od istine... Ja sam podjednako fanatično skupljao još nekoliko stvari, od kojih sam se u međuvremenu u velikoj mjeri ohladio, poput stripova, gramofonskih ploča ili čepova. Zapravo sam po pitanju čepova (pivskog tipa, ali ne nužno od piva) vjerojatno bio i fanatičniji nego s autićima, no u zadnjih dvije ili tri godine u potpunosti su me prestali zanimati. A ploču isto nisam kupio bar dvije-tri godine, stripova samo nekoliko. No kolekcije sam svejedno zadržao i imam ih na standbyu, nikada se ne zna. Hoće li tako biti i s autićima? U aktualnoj fazi života vesele me više od ovih drugih stvari i posvećujem im neusporedivo više vremena, no ne mogu baš staviti ruku u vatru da će uvijek ostati tako. Mada se to može interpretirati i tako da sam nekada imao interese raspršene na mnogo područja, a sada sam ih ograničio i fokusirao na autiće.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 21/9/2010, 13:31

dmj je napisao/la:
nebeski je napisao/la: Meni su, recimo, Dino i Deda takvi primjeri kolekcionara na par godina, pa će onda obojica uskoro skupljati igrice iz Kinder jaja. Laughing Laughing Laughing

Zapravo i nisi toliko daleko od istine... Ja sam podjednako fanatično skupljao još nekoliko stvari, od kojih sam se u međuvremenu u velikoj mjeri ohladio, poput stripova, gramofonskih ploča ili čepova. Zapravo sam po pitanju čepova (pivskog tipa, ali ne nužno od piva) vjerojatno bio i fanatičniji nego s autićima, no u zadnjih dvije ili tri godine u potpunosti su me prestali zanimati. A ploču isto nisam kupio bar dvije-tri godine, stripova samo nekoliko. No kolekcije sam svejedno zadržao i imam ih na standbyu, nikada se ne zna. Hoće li tako biti i s autićima? U aktualnoj fazi života vesele me više od ovih drugih stvari i posvećujem im neusporedivo više vremena, no ne mogu baš staviti ruku u vatru da će uvijek ostati tako. Mada se to može interpretirati i tako da sam nekada imao interese raspršene na mnogo područja, a sada sam ih ograničio i fokusirao na autiće.

Slična priča kao i kod tebe. Potpuno se mogu preslikati mnogi detalji. Nikad nisam volio da me identificiraju onim sindromom krtice, jer sam ja bio izuzetno pedantan i volio sam red u hobijima od malih nogu. Autići su moj prvi hobi, ako pod korijenima hobija podrazumjevamo beskrajna igranja s autićima i njihovo ljubomorno čuvanje, koje je preraslo u skupljanje. Bilo je kratkotrajnih hlađenja i velikih povrataka, ali sada se hobiju definitivno ne nazire kraj. No, tko zna, tko zna...
Filmovi i muzika (originali) me još uvijek jako drže, međutim auto - magazini me već popuštaju (otkad sam skužio da još samo tvoje članke mogu pročitati s nekim starim ushitom, jer mi ostali vrijeđaju ili znanje ili inteligenciju), i knige sam prestao kupovati, jer sam skužio da više nemam vremena za čitanje istih. Ali, ako baš treba navesti hobi koji me je potpuno napustio onda je to alkohol. Još tu i tamo popijem pivo, dva..maksimalno pet ako je neka fešta, a sva ostala pića tek služe za kratrku degustaciju ili totalno izbjegavanje. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by dmj 21/9/2010, 14:07

nebeski je napisao/la: Slična priča kao i kod tebe. Potpuno se mogu preslikati mnogi detalji. Nikad nisam volio da me identificiraju onim sindromom krtice, jer sam ja bio izuzetno pedantan i volio sam red u hobijima od malih nogu. Autići su moj prvi hobi, ako pod korijenima hobija podrazumjevamo beskrajna igranja s autićima i njihovo ljubomorno čuvanje, koje je preraslo u skupljanje. Bilo je kratkotrajnih hlađenja i velikih povrataka, ali sada se hobiju definitivno ne nazire kraj. No, tko zna, tko zna...
Filmovi i muzika (originali) me još uvijek jako drže, međutim auto - magazini me već popuštaju (otkad sam skužio da još samo tvoje članke mogu pročitati s nekim starim ushitom, jer mi ostali vrijeđaju ili znanje ili inteligenciju), i knige sam prestao kupovati, jer sam skužio da više nemam vremena za čitanje istih. Ali, ako baš treba navesti hobi koji me je potpuno napustio onda je to alkohol. Još tu i tamo popijem pivo, dva..maksimalno pet ako je neka fešta, a sva ostala pića tek služe za kratrku degustaciju ili totalno izbjegavanje. Very Happy

Eh, eh, s tim prestankom socijalnog pijenja se identificiram, i kod mene je uglavnom prestalo. Iako si znam otvoriti butelju dobrog vina doma pa je u par dana lagano s guštom iskapiti... A imam i po flašu armagnaca i single malt viskija, pa tu i tamo baš kad mi zapaše popijem po čašicu za gušt.

Zapravo je kod autića možda presudno u pomicanju na apsolutno prvo mjesto liste hobija i skupljanja bilo upoznavanje s Dedom i dolazak na Santu. Otada znam da želim imati takvo što, čitavu kolekciju izloženu na jednom mjestu i neću se posve smiriti dok ne dođem do toga. Nemam onaj tvoj problem da bi mi bilo dosadno, iako bih svakako tu i tamo autiće želio razbiti s drugom memorabilijom. Nedavno sam recimo na eBayu kupio set od dvadesetak značaka s temom Tatre, a ima tu i drugih sličnih sitnica, koje će naći svoje mjesto. E a sad, hoće li me nakon što to ostvarim proći volja, pa mi autići dodijaju, teško je reći, no ne vjerujem.
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 21/9/2010, 19:12

dmj je napisao/la:

Eh, eh, s tim prestankom socijalnog pijenja se identificiram, i kod mene je uglavnom prestalo. Iako si znam otvoriti butelju dobrog vina doma pa je u par dana lagano s guštom iskapiti... A imam i po flašu armagnaca i single malt viskija, pa tu i tamo baš kad mi zapaše popijem po čašicu za gušt.

Zapravo je kod autića možda presudno u pomicanju na apsolutno prvo mjesto liste hobija i skupljanja bilo upoznavanje s Dedom i dolazak na Santu. Otada znam da želim imati takvo što, čitavu kolekciju izloženu na jednom mjestu i neću se posve smiriti dok ne dođem do toga. Nemam onaj tvoj problem da bi mi bilo dosadno, iako bih svakako tu i tamo autiće želio razbiti s drugom memorabilijom. Nedavno sam recimo na eBayu kupio set od dvadesetak značaka s temom Tatre, a ima tu i drugih sličnih sitnica, koje će naći svoje mjesto. E a sad, hoće li me nakon što to ostvarim proći volja, pa mi autići dodijaju, teško je reći, no ne vjerujem.

Ma, ako ljudima nisu dosadili heklani trokutići na televizoru ili gobleni po zidovima neće ni nama autići na polici! Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Nedo 21/9/2010, 22:26

nebeski je napisao/la:

Ma, ako ljudima nisu dosadili heklani trokutići na televizoru ili gobleni po zidovima neće ni nama autići na polici! Very Happy


E tu ja imam problem . Gdje staviti heklane trokutiće ako imaš LCD-e ?
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Gost 21/9/2010, 22:50

e,tu moras nabaviti digitalnu heklariju

[You must be registered and logged in to see this image.]

(foto je boris nekad davno na facebooku imao.)
a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 22/9/2010, 00:00

Amire, Nedo je očito od onih koji je bacio svog dobrog TV guzonju na smeće za račun novog LCD-a! Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by cordoba 27/9/2010, 22:39

Samo nakon dva dana od mojeg pretstavljanja Giuliette Sprint u 1:24 vec stize najava i za konacnu pojavu i u 1:18 [You must be registered and logged in to see this link.]
Konacna verzija i finalna obrada modela je daleko bolja nego ona sto smo je vidzali u Nurnbergu, o velicini farova bila neka diskusija dali je to prva ili druga serija, ali mene najvise zanima vase misljenje o cijeni. Nije li ona previsoka???
Ali svakako ju zelim u kolekciji. slini
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 27/9/2010, 23:00

Da, farovi su još bolji, krom se čini uvjerljivijim, farbanje je so-so, neki detalji su odlični, neki pak ne - onaj mjenjač mi bode oči. Ako je suditi po Multipli bit će i ovjesa, mekanih pneumatika i sjedala. Međutim, ne opravdava cijenu koja je zbilja paprena. Sačekat ćemo neki fin popust, već će naići.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Gost 27/9/2010, 23:30

Slažem se sa obojicom...
slini

Gost
Gost


[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 2/10/2010, 11:52

Ne znam jeste li raspoloženi za ovaj novitet u 1/18, nadam se da će biti na razini odličnog Schucovog izdanja u 1/43:

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by cordoba 2/10/2010, 21:00

nebeski je napisao/la:Ne znam jeste li raspoloženi za ovaj novitet u 1/18, nadam se da će biti na razini odličnog Schucovog izdanja u 1/43:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uvijek raspolozeni za novitete, samo sto se od slike nemoze suditi o kvalitetu, ali se iskreno nadam da nece omanuti jer Sunstar u principu radi dobre modele.
cordoba
cordoba
Forumaš
Forumaš

Član od : 24.01.2010
Dob : 56
Grad Skopje

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Luckyboy 2/10/2010, 22:04

cordoba je napisao/la:
nebeski je napisao/la:Ne znam jeste li raspoloženi za ovaj novitet u 1/18, nadam se da će biti na razini odličnog Schucovog izdanja u 1/43:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uvijek raspolozeni za novitete, samo sto se od slike nemoze suditi o kvalitetu, ali se iskreno nadam da nece omanuti jer Sunstar u principu radi dobre modele.
U principu da
Luckyboy
Luckyboy
Forumaš sa stažem
Forumaš sa stažem

Član od : 24.01.2010
Grad Belgrade

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Gost 3/10/2010, 00:23

Sta je bilo sa Ist Ladom u 1/18? Hoce li se pojaviti za mog zivota?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 3/10/2010, 11:07

DC-10 je napisao/la:Sta je bilo sa Ist Ladom u 1/18? Hoce li se pojaviti za mog zivota?

Tvoje je samo da poživiš još par mjeseci.. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by dmj 3/10/2010, 11:17

nebeski je napisao/la:
DC-10 je napisao/la:Sta je bilo sa Ist Ladom u 1/18? Hoce li se pojaviti za mog zivota?

Tvoje je samo da poživiš još par mjeseci.. Very Happy

Sad si me sjetio na najpodliju foru iz Simpsona, kada Homer razgovara s Bogom i moli ga da mu otkrije tajnu što se događa nakon smrti.
Bog mu kaže da se mora strpiti dok ne umre, a razočarani Homer se požali kako će morati puno čekati.
A Bog začuđeno i zbunjeno pita: "Pa zar jr šest mjeseci puno?"
dmj
dmj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 23.01.2010
Dob : 53
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Pero 3/10/2010, 12:13

nebeski je napisao/la:
DC-10 je napisao/la:Sta je bilo sa Ist Ladom u 1/18? Hoce li se pojaviti za mog zivota?

Tvoje je samo da poživiš još par mjeseci.. Very Happy

Ne bu on toliko dugo izdržao!!!
Nema šanse,i tako ćemo ga srediti čim dođemo u BG. [You must be registered and logged in to see this image.]
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by nebeski 3/10/2010, 20:06

dmj je napisao/la:
nebeski je napisao/la:

Tvoje je samo da poživiš još par mjeseci.. Very Happy

Sad si me sjetio na najpodliju foru iz Simpsona, kada Homer razgovara s Bogom i moli ga da mu otkrije tajnu što se događa nakon smrti.
Bog mu kaže da se mora strpiti dok ne umre, a razočarani Homer se požali kako će morati puno čekati.
A Bog začuđeno i zbunjeno pita: "Pa zar jr šest mjeseci puno?"

Hahaha, sjećam se epizode. Very Happy
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

1/18 Općenito vol. 1 - Page 21 Empty Re: 1/18 Općenito vol. 1

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.