DieCast18 | Large Scale Die Cast Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOS-Models (Best of Show)

+14
. . .
Keza
Luckyboy
Siniweb
72
miransnake
dmj
Pero
cordoba
Nedo
Učitelj
nebeski
b12cky
02 series
18 posters

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 18/2/2013, 09:46

Kad smo već kod završne obrade, mislim da se proizvodnja za BoS u istim "pogonima" odrazila i na Otto. Dobio sam njihov Citroen XM Multimedia - i nema ljepila, nema grešaka, a posebno fascinira poboljšan kvalitet prozorskih folija i njihovo spajanje. Kod XM-a sam otvoreno strahovao kako će to ispasti, jer je auto cijeli u staklu, ispalo je da je bez greške!

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 18/2/2013, 09:52

I kosta 44€ sto je fer pogotovo sto dizu kvalitet i zavrsnu obradu. Ali sa ovim BoS i GT Spirit prodaju gustu maglu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 18/2/2013, 09:54

vaskrsije je napisao/la:I kosta 44€ sto je fer pogotovo sto dizu kvalitet i zavrsnu obradu. Ali sa ovim BoS i GT Spirit prodaju gustu maglu.

Granada je odlična, ali ne vidim što to razlikuje nju od XM-a. Nivo detalja, farbanje čak i ti famozni brisači, ista stvar.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 18/2/2013, 10:00

Upravo to, razlikuje ih kutija i ime proizvodjaca ali ima ona izreka, Isto sranje-drugo pakovanje. Ovo drugo pakovanje kosta i vise od duplo, jeb ga nanjusili su profit ali nece da se provedu ko neki proizvodjaci da ih posle pljuju zbog dizanja cene. Ovako lukavo odradjen posao, osnovan novi brend koji je skroz distanciran od maticnog, ne moze se kupiti preko otto, fora ekskluzivno samo za MCW i to je to, nove makaze za sisanje, mi samo treba da se namestimo, cak ne pitaju ni kakvu frizuru zeimo, samo olindraju do glave bez imalo srama.
Zeleo sam bar W123 T model da kupim ali mene ko kupca nece videti

E da, jos ako mailove i za njih pise ona fufa Sabrine onda stvarno treba otici i po.ebati je za tih 100€

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Učitelj 18/2/2013, 10:03

Izleda sasvim ok, samo, taj zazor ispod lajsne na gepek vratima mi malo bode oči.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Učitelj 18/2/2013, 10:04

Ovaj XM baš ostavlja utisak. thumb
A i boja mu legla.
Učitelj
Učitelj
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 21.01.2010
Dob : 68
Grad Novi Sad

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 18/2/2013, 10:53

Učitelj je napisao/la:Ovaj XM baš ostavlja utisak. thumb
A i boja mu legla.

Pričao sam već da mi je kolega imao baš ovakvog, ali od Multimedije u njemu je ostao samo CD radio, naknadno ugrađen! Smile
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Keza 18/2/2013, 11:54

*ebi ga ovoga rade malo bolji Kinezi. Ovo nisu oni što kad dobiju plaću razgule u svoju vukojebinu, pa se vrate tek onda kad sve potroše
Keza
Keza
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Član od : 20.01.2011
Grad Zagreb

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by b12cky 18/2/2013, 13:59

Granada je bas vel'ka

[You must be registered and logged in to see this image.]
b12cky
b12cky
Forumaš
Forumaš

Član od : 23.01.2010
Dob : 43
Grad Backa Palanka

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 18/2/2013, 19:05

Pa Granada, tj Gromada. Dobra komadina plastike, obzirom da je M5 E39 poprilicno tezak mogu tek da mislim koliko je ovaj na vagi pokazao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 18/2/2013, 20:52

nebeski je napisao/la:Kad smo već kod završne obrade, mislim da se proizvodnja za BoS u istim "pogonima" odrazila i na Otto. Dobio sam njihov Citroen XM Multimedia - i nema ljepila, nema grešaka, a posebno fascinira poboljšan kvalitet prozorskih folija i njihovo spajanje. Kod XM-a sam otvoreno strahovao kako će to ispasti, jer je auto cijeli u staklu, ispalo je da je bez greške!

[You must be registered and logged in to see this image.]

To je vjerojatno "priprema" za nove cijene u skorijoj budućnosti... BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 1713890440

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 19/2/2013, 09:14

pomeri se sa mesta i tri puta pljuni, a i ako dizu ne verujem da ce preci 50. Pre bih rekao da ce oni sve vise da prebacuju modele ka onim Bos i GT Spirit, tu su vec formirali nove cene a zivi bili pa videli, Otto je pre imao mnogo vecu dinamiku izbacivanja novih modela, sada polako posustaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 19/2/2013, 09:41

vaskrsije je napisao/la:pomeri se sa mesta i tri puta pljuni, a i ako dizu ne verujem da ce preci 50. Pre bih rekao da ce oni sve vise da prebacuju modele ka onim Bos i GT Spirit, tu su vec formirali nove cene a zivi bili pa videli, Otto je pre imao mnogo vecu dinamiku izbacivanja novih modela, sada polako posustaju

Očito su malo reorganizirali proizvodnju. Najavili su zato čitav buljuk modela za 4. i 5. mjesec.

nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 19/2/2013, 09:53

Pa bilo je dosta najava i prikazanih u Nürnbergu, ali ja se ipak bojim da ce mnogo vise forsirati ona dva brenda. Prvo, proces izrade samim tim i proizvodje im je isti, malo su digi krajnji kvalitet, ali kao i sam sto kazes i Otto se poboljsao ( ti to najbolje znas i najmerodavniji si za to ) a imaju dve opcije. Taj isti krajnji rezultat da nam sutnu pod imenom Otto za 44 ili pod GT i BoS za 100. Sta mislis, gde ce vise forsirati?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 19/2/2013, 10:05

vaskrsije je napisao/la:Pa bilo je dosta najava i prikazanih u Nürnbergu, ali ja se ipak bojim da ce mnogo vise forsirati ona dva brenda. Prvo, proces izrade samim tim i proizvodje im je isti, malo su digi krajnji kvalitet, ali kao i sam sto kazes i Otto se poboljsao ( ti to najbolje znas i najmerodavniji si za to ) a imaju dve opcije. Taj isti krajnji rezultat da nam sutnu pod imenom Otto za 44 ili pod GT i BoS za 100. Sta mislis, gde ce vise forsirati?

Francuze će i dalje zasigurno forsirati pod brendom Otto-models. Također i Ford, MG, VW, pa čak i Audi i BMW.
Meni je zapravo najbitnije da ove plebejske svakodnevne, konfekcijske modele mogu nabaviti po što manjoj cijeni. Za razliku od pohlepe BoS brenda gdje za iste traže 100 eura, sve dok je Otto do 50 eura, bit ću presretan. Budimo realni, resinski modeli i ne bi smjeli koštati više od toga.
Supersportski GT i slični modeli su mi ionako uvijek bili sekundarni, pa me ne tangira ovaj novi brend.
Tu nek' šišaju neke druge ovce, ja mogu čekati Autoart.
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 19/2/2013, 10:13

Slazem se, jednostavno imao sam zelju uzeti jednog BoS-a, onu 123-ku, pogotovo u onoj zelenoj boji, ali igrom sucaja dopao mi je onaj matori Mercedes, pogledao sam ga, model je impozantan ali sam odmah rekao, ovo ne vredi 100. Gledajuci i citajuci ostale modele isti slucaj. Ako je Otto popravio, a jeste bar ova 3 bedna sto imam svaki je bolji i pedantniji od prethodnog i kostaju ispod 50 ja sam sretan i kupujem ih. Granica im je 50 do koje idem i nek cene dizu dotle, posle toga cu i za BMW razmisliti dal cu ga uzimati. GT, ovo sto su izbacili moram da priznam me jako zanima, ali isto tako nije da ga moram sutra imati, AutoArt izbacuje skoro sve modele Porschea, pitanje je dana kada ce i ove i radije cu dodati 20ak € i imati detaljan model. Jedino oni matori AMG-i sto su najavili me grizu dal i ko ce to ikad izdati ali opet ne dam te pare za plastican zatvoren model.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 19/2/2013, 10:21

vaskrsije je napisao/la:Slazem se, jednostavno imao sam zelju uzeti jednog BoS-a, onu 123-ku, pogotovo u onoj zelenoj boji, ali igrom sucaja dopao mi je onaj matori Mercedes, pogledao sam ga, model je impozantan ali sam odmah rekao, ovo ne vredi 100. Gledajuci i citajuci ostale modele isti slucaj. Ako je Otto popravio, a jeste bar ova 3 bedna sto imam svaki je bolji i pedantniji od prethodnog i kostaju ispod 50 ja sam sretan i kupujem ih. Granica im je 50 do koje idem i nek cene dizu dotle, posle toga cu i za BMW razmisliti dal cu ga uzimati. GT, ovo sto su izbacili moram da priznam me jako zanima, ali isto tako nije da ga moram sutra imati, AutoArt izbacuje skoro sve modele Porschea, pitanje je dana kada ce i ove i radije cu dodati 20ak € i imati detaljan model. Jedino oni matori AMG-i sto su najavili me grizu dal i ko ce to ikad izdati ali opet ne dam te pare za plastican zatvoren model.

Ja sam uzeo dva BoS-a, ali su još u Njemačkoj. Kad ih vidim, sudit ću koliko vrijede, ali da vrijede 100 eura, te bajke mogu pričati nekom drugom. Zanimaju me još neki najavljeni BoS modeli, ali kad pogledam da mi za njih 5 treba minimum 525 eura, stani malo, jebote!

A kako im ide prodaja, pokazuje i činjenica da se svi već objavljeni još uvijek mogu regularno kupiti.

A najviše što mi se gadi su ona đubrad što preko Ebaya prodaju te iste BoS modele za 300 dolara!

nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 19/2/2013, 13:16

To je to, postali su halavi a mi samo zijamo i vatamo se za sve praznije dzepove. Nanjusili su kad onaj MR izbaci nekog Lamba u mali milion boja u kojima nikad nije farban u fabrici pa bogati klinci i tamo oni arapi ih pokupuju u svim bojama logicno da se nadje jos neka alava azdaja da nas odere. Samo problem je sto oni rade ukus evropljana a to ovde ocigledno jos ne prolazi i da je to jedan od razloga sto jos uvek mogu da se kupe redovnim putem.
Bole bas nekog bogatog klinca i arapa za tamo neku Granadu ii 1600GT,...Ali zato Reventon i Aventador za +250€ planuo u nadrkanom pakovanju i glupim serifikatom 1 od malobrojnih budala.
A ti na E bayu traze, njihovo da traze, ja bih radije video budalu koja to i plati a imas ga jos na redovnoj prodaji. Da je to neki odavno rasprodat model i da razumem ali u ovom slucaju Shocked

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 19/2/2013, 14:00

vaskrsije je napisao/la:To je to, postali su halavi a mi samo zijamo i vatamo se za sve praznije dzepove. Nanjusili su kad onaj MR izbaci nekog Lamba u mali milion boja u kojima nikad nije farban u fabrici pa bogati klinci i tamo oni arapi ih pokupuju u svim bojama logicno da se nadje jos neka alava azdaja da nas odere. Samo problem je sto oni rade ukus evropljana a to ovde ocigledno jos ne prolazi i da je to jedan od razloga sto jos uvek mogu da se kupe redovnim putem.
Bole bas nekog bogatog klinca i arapa za tamo neku Granadu ii 1600GT,...Ali zato Reventon i Aventador za +250€ planuo u nadrkanom pakovanju i glupim serifikatom 1 od malobrojnih budala.
A ti na E bayu traze, njihovo da traze, ja bih radije video budalu koja to i plati a imas ga jos na redovnoj prodaji. Da je to neki odavno rasprodat model i da razumem ali u ovom slucaju Shocked

To me podsjeća na jedan AA Lotus Elan S/E koji se na našem tržištu prodaje za 600kn...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 19/2/2013, 14:06

Koliko je to ovih trulih evropsih novcanica, oko 85€ ili,...?
Pre nepunih godinu dana sam od Mergea uvatio i zutog i crvenog, oba bila ispod 20 po komadu. Very Happy
A i sad se nalaze povoljno po e bayu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Gost 19/2/2013, 14:26

vaskrsije je napisao/la:Koliko je to ovih trulih evropsih novcanica, oko 85€ ili,...?
Pre nepunih godinu dana sam od Mergea uvatio i zutog i crvenog, oba bila ispod 20 po komadu. Very Happy
A i sad se nalaze povoljno po e bayu

Da, cca 80€...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 1/3/2013, 13:20

[You must be registered and logged in to see this image.]
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Nedo 1/3/2013, 13:22

E da vidim sada koji će dedin komentar biti.
Nedo
Nedo
Moderator
Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 60
Grad Sarajevo

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by nebeski 1/3/2013, 13:29

Nedo je napisao/la:E da vidim sada koji će dedin komentar biti.

"Rodio sam se na zadnjem sjedištu jednog ovakvog" Laughing
nebeski
nebeski
Moderator
Moderator

Član od : 21.01.2010
Dob : 48
Grad Ustiprača, Višegrad, Dobro polje, Miljevina

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Pero 1/3/2013, 13:36

Ćutim
Pero
Pero
Počasni Moderator
Počasni Moderator

Član od : 20.01.2010
Dob : 77
Grad Zrak oli ti arija

[Vrh] Go down

BOS-Models (Best of Show)  - Page 21 Empty Re: BOS-Models (Best of Show)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.